gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

George W. Bush'un tam adı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

George W. Bush'un tam adı nedir acaba bilenler yazarsa eeh birazda acil yazarsa çok iyi olacak:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba, George W. Bush'un tam adı George Walker Bush

George W. Bush'un tam adı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Adı Yok " Günel Tam gaz devam

"Adı Yok " Günel Tam gaz devam

GÜNEL TAM GAZ! 16 ŞARKIDAN OLUŞAN “ADI YOK” ADLI ALBÜMÜNÜ KURBAN BAYRAMINDA TÜM MÜZİKSEVERLERİN BEĞENİSİNE SUNMAYA HAZIRLANAN GÜNEL İLK VİDEO KLİBİNİ ŞU ARALAR RADYOLARDA SIKÇA DUYULAN “ADI YOK” ADLI ŞARKIYA ÇEKTİ. Klibin yönetmenliğini Tarkan’ın video kliplerini çeken ve en son A.R.O.G filminin de yönetmenlerinden olan Altan Dönmez çekti. 500 metrekare kumaş’ın, 20 ton suyun kullanıldığı ve...
  2. Tam Pansiyon Nedir?

Tam Pansiyon Nedir?

tam pansiyon, nedir, ne demektir, anlamı, kapsamı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Tatile çıkmadan önce en çok rastladığımız sözcüklerden biri tam pansiyondur. Bu konsept içerisinde yer alan oteller yeme-içme düzenleri içerisinde Sabah kahvaltısı – öğle yemeği ve akşam yemeği verirler. Aynı zamanda bir çok otelde öğlesonu çayları ve çeşitli ufak ikramlarıda yer...
  3. George W. Bush'un ismindeki W'nun açılımı nedir

George W. Bush'un ismindeki W'nun açılımı nedir

George W. Bush'un ismindeki W'nun açılımı nedir lütfen çok acil yazınız
  4. iettnin açılımı tam olarak nedir

iettnin açılımı tam olarak nedir

Hergün toplu taşıma araçlarına biniyoruz ama hiç dikkat etmemiştim ieettnin ne olduğunda.Geçen gün bir yarışmada sordular da farkettim.Ama şimdi unuttum, neydi iettnin açılımı ?
  5. geç döllenme tam olarak nedir

geç döllenme tam olarak nedir

merhaba bende eşimde bebek istiyoruz ve inşallah olur da hemen benim sorum bu sürekli bahsedilen geç döllenme nedir? benim beklenengünümün üstünden 4 gün geçti ama idrar testi halen negatif geç döllenme denilen şey olmuş olabilir mi

Sayfayı Paylaş