gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Gerçek Adı Nihat Değilmiş

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

survivor, yarışmacı, nihat doğan, kimdir, gerçek adı nedir, hakkında, bilgiyi buradan bulabilirsiniz
    Surviverde dikkatleri üstüne çeken Nihatın gerçek ismi değilmiş .

Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasıyla adından sıkça söz ettiren Doğan'ın ünlü olmadan hemen önce ismini Nihat Doğan olarak değiştirdiği anlaşıldı.

Bne sahsen duymamıştım hiç meleklerim yada dikkat mi etmedim acaba.

Nihat Doğan'ın gerçek ismi Rıza Doğan'mış.

Rıza Doğan .. :D:D

Gerçek Adı Nihat Değilmiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Şehir Gerçek Değil !!!!!

Bu Şehir Gerçek Değil !!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nihat Doğanın hayali gerçek oldu

Nihat Doğanın hayali gerçek oldu

nihat doğan survivor, nba, nba hayali gerçek oldun arkadaşlar. Nihat Doğan'ın NBA hayali, Survivor ödül oyununu kazanması ile gerçekleşti Melek'lerim:) Nihat Doğan’ın NBA hayali “Survivor” adasında gerçek oldu. Ödül oyununu kazanan Doğan, Miami Heat-Chicago Bulls maçını en ön sıradan izledi. Dominik’ten Miami’ye “Survivor” adasında NBA bilgilerini konuşturarak pek çok kişiyi...
  3. Nihat Doğan'ın Gerçek Adı Ne?

Nihat Doğan'ın Gerçek Adı Ne?

Survivor, Ünlüler Gönüllüler, Nihat Doğan, gerçek adı, Rıza Doğan hakkında detaylı bilgiler melekler Survivor Ünlüler Gönüllüler'in ND'si yani Nihat Doğan'ın gerçek adı Nihat Değilmiş melekler...Geçiyorum haberin ayrıntılarına... Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasıyla adından sıkça söz ettiren Doğan'ın ünlü olmadan hemen önce ismini Nihat Doğan olarak değiştirdiği anlaşıldı. Nihat...
  4. Rol Değil Gerçek

Rol Değil Gerçek

Gerçekten ağladılar,Adını Feriha Koydum'da veda,haberin tamamı burada Adını Feriha Koydum dizisi beğeni ile izlenen yapımlardan sadece birisi,oyuncu kadrosu ve konusu ile oldukça başarılı olan dizinin üstünde kara bulutlar geziyor gibi görünüyor. Vahide Gördüm bildiğimiz gibi diziden ayrılmıştı tedavisi için ve bu hafta bu ayrılış dizide gösterilecek.Bu hafta internette tıklanma rekoru kıran...

Sayfayı Paylaş