gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

gerçek bir şehir hikayesi

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hayalet şehrinin hikayesi;) [​IMG]

gerçek bir şehir hikayesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gerçek bir aşkın hikayesi...

gerçek bir aşkın hikayesi...

Kadın her sabah olduğu gibi o günde beyaz değnegi ve el yordamı ile otobüse binmişti. Şöför : -Soldan üçüncü sıra boş hanımefendi, dedi. Kadın 32 yaşında güzel bir bayandı ve eşi oldukça yakışıklı bir hava subayı idi. Bundan birkaç ay önce yanlış bir teşhis sonucu gerçekleştirilen ameliyatla gözlerini kaybetmişti genç kadın ve asla göremeyecekti. Kocası ameliyattan sonra acı gerçeği...
  2. Gerçek bir aşk hikayesi(mutlaka okuyun arkadaslar)

Gerçek bir aşk hikayesi(mutlaka okuyun arkadaslar)

Bir memur ailenin en küçük çocuğu olarak babamın tayininin çıktığı bir köye taşındık. Huzursuzdum,okulumu bir köy okulunda okumaktansa , şehirde medenice okumak istiyordum.kaydımı yaptırdı babamokula. İlkokul 4. sınıftan başladım köy okuluna.Beni bir sınıfaverdiler. Öğretmen köyde yabancı olduğumu biliyordu ve hangi sıraya oturmak istiyorsan otur dedi bana.Bir kızın yanı boştu sadece oraya...
  3. Bu Şehir Gerçek Değil !!!!!

Bu Şehir Gerçek Değil !!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bu şehirler gerçek değilllll

Bu şehirler gerçek değilllll

Bu şehirler gerçek değil hepsi maket, fakat oldukça harika ve ince düşünelerek tasarlanmış.
  5. gerçek bir dostluk hikayesi...

gerçek bir dostluk hikayesi...

GERÇEK BİR DOSTLUK HİKAYESİ Çok samimi iki dost ve arkadaşlardı. Fakat bir tanesi çok kurnaz atılgan ve hareketli, diğeri ise çok saf, dürüst ve sessizdi. Bir gün kurnaz olan arkadaş , diğer arkadaşın yanına giderek işlerinin bozulduğunu söyler ve kendisinden para ister. Samimi dostu onu hiç kırmaz ve elindeki bütün parayı arkadaşına verir. Arkadaşı bu parayla işlerini düzeltir. Bir süre...

Sayfayı Paylaş