gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

gerçek bir ustanın elinden çıkmış

Konu, 'Diğer Sanat Alanları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: gerçek bir ustanın elinden çıkmış
    bayıldım bunlara harika aksesuar olur emeğine sağlık

gerçek bir ustanın elinden çıkmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir duvarcı ustasının şantiyede yazdığı mektup:

Bir duvarcı ustasının şantiyede yazdığı mektup:

Sayın şantiye şefim; İş kazası tutanağına planlama hatası diye yazmıştım. Bunu yeterli görmeyerek ayrıntılı anlatmamı istemişsiniz. Şu anda hastanede yatmama neden olan olaylar aynen aşağıda anlattığım gibi olmuştur: Bildiğiniz gibi ben bir duvar ustasıyım. İnşaatın altıncı katındaki işimi bitirdiğim zaman biraz tuğla artmıştı. Yaklaşık 250 kg kadar olduğunu tahmin ettiğim bu tuğlaları...
  2. İşte Gerçek El Emeği

İşte Gerçek El Emeği

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Öss den çıkmış kız (gerçekmiş)

Öss den çıkmış kız (gerçekmiş)

Çok ilginç bir olay gerçekten telde kime ne söylüyorsanız dikkatlı konuşmanızı eğer bir halt edeceksinizse de kimseye duyurmamanızı tavsiye ediyorum.:D Sınav sonrası okuldan eve dönerken otobüste arkadaşım telefon etti ve sınavımın nasıl geçtiğini sordu Ben de durumu biraz abartarak "Çok kötü geçti, Boğaz Köprüsü'nden atacam kendimi"dedimKöprüye gelmemize de az kalmıştı Telefonu...
  4. Oktay Ustadan bir paçanga böreği tarifi

Oktay Ustadan bir paçanga böreği tarifi

paçanga böreği tarifi oktay usta oktay usta paçanga böreği tarifi resimli fırında OKtay Ustanın börek tarifleri çok pratik oluyor ama kolay olmasına rağmen lezzetlerine söz yok. Oktay Usta işi biliyor. 22 Yıllık aşçı olan Oktay Usta artık mutfakta en kolay ve en lezzetli tarifleri bize vererek bizim de işimizi kolaylaştırıyor. Oktay Ustadan bir paçanga böreği tarifi vereceğim size. Bu paçanga...
  5. Filmdeki kaza gerçek çıktı

Filmdeki kaza gerçek çıktı

çağatay ulusoy kaza mı yaptı çağatay ulusoy trafik kazası kaza cagatay kazası Bu haberi nasıl atlamışız biz hemde önemli... Show TV'de beşinci bölümü yayınlanan Med yapım imzalı 'Adını Feriha Koydum' adlı dizinin ikinci bölümünde izlenen kaza sahnesinin gerçek olduğu ortaya çıktı. 'Adını Feriha Koydum' dizisinde yer alan trafik kazası sahnesi kurgu değilmiş Habertürk haberine göre,...

Sayfayı Paylaş