gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Gerçek Çiçeklerden Yapılan Şık Elbiseler....

Konu, 'Moda Güncel' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Gerçek Çiçeklerden Yapılan Elbiseler Gerçek Çiçekten Yapılan Şık Elbiseler

Bu kadan şık elbiseler görmemiştim daha önce hem çok beğendim hemde üzüldüm aynı zamanda ..Bu elbiseleri yapmak için bu kadar çiçeğe yazık etmişler doğrusu..Solup gidince nolacak peki çöpe doğrudan...İşte burada da gerçek olmasa da gerçeği bir o kadar yansıtan çiçek desenli elbiseler...

2. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    hepsi süper ama solupta döküldüğünü düşünsenize hahaha

LaViNYaM bunu beğendi.
  3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    aynen cıpcıbıl kalır insan ortada hahaha :D:D

seda88 bunu beğendi.
Gerçek Çiçeklerden Yapılan Şık Elbiseler.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. badem şekerinden yapılan çiçekler

badem şekerinden yapılan çiçekler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. şık elbiseler

şık elbiseler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. çiçeklerden yapılan süper bebekler

çiçeklerden yapılan süper bebekler

çocugunuz görse kesin ister bunlar harikaaaaa:yahoo: alıntı
  4. çiçek desenli elbiseler

çiçek desenli elbiseler

çiçek desenli elbiseler 2009 çiçek desenli elbiseler tıpkı çiçek bahçelerini andıran bu elbiseler yazın habercisi gibi...eğer sizde seviyorsanız çiçek desenli elbiseleri bunlar tam size göre .*MeÇHuL*
  5. Şık elbiseler

Şık elbiseler

şık elbiseler şik elbiseler şık elbise modelleri Cıvıl cıvıl elbise modelleri sizleri bekliyor.Hepside oldukça şık hepsinin ayrı bir havası olan bu elbise modelleri tam sizlik diyebilirim meleklerim benim hepsi çok hoşuma gitti ama önemli olan sizin gitcekmi bakalım :tik:

Sayfayı Paylaş