gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Gerçek hayatta ayrıldılar

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

GERÇEK HAYATTA AYRILDILAR [​IMG] “DOKTORLAR” DİZİSİNİN “SUAT”I BEKİR AKSOY İLE “ZENAN”I MELİKE GÜNER, İKİ YIL ÖNCE DİZİDEKİ BİRLİKTELİKLERİNİ ÖZEL HAYATA DA TAŞIMIŞLAR VE EVLİLİK PLANLARI YAPMAYA BAŞLAMIŞLARDI.

Yoğun bir tempoda çalıştıkları için bir türlü evlenemediklerini söyleyen çift, ilişkilerini geçtiğimiz günlerde bitirdi. Dizide Aksoy’la evli olan ve bebek bekleyen Güner, gerçek yaşamda ise evliliğe hazır olmadıkları için bu kararı aldıklarını açıkladı. Arkadaşlıklarını sürdürdüklerini belirten çift, ayrılıklarına kesinlikle üçüncü bir kişinin neden olmadığını belirtti.

Gerçek hayatta ayrıldılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Forumdaki Hayatını Gerçek Hayatıyla Karıştıranlar

Forumdaki Hayatını Gerçek Hayatıyla Karıştıranlar

Evet forumdaki hayatını gerçek hayatına karıştırınca neler oluyor beraber bakalım ve beraber kopalım Anne yemek yaptıktan sonra: -Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım anne.... Biri elinde kağıtla size adres sorunca: -Dostum link yanlış.İstersen bir kontrol et.... Fotoraf albümüne bakarken: -Capslar bir harika....... Biri beyendiği bir şey verince: -repi hakettin........ Kardeşten bir...
  2. Hatalar !!! Gerçek Hayat İşte!!!!

Hatalar !!! Gerçek Hayat İşte!!!!

Eğer bir berber bir hata yaparsa, bu yeni bir tarzdır... Eğer bir şoför bir hata yaparsa, bu bir kazadır... Eğer bir doktor bir hata yaparsa, bu bir müdahaledir... Eğer bir mühendis bir hata yaparsa, bu yeni bir atılımdır... Eğer ebeveynler bir hata yaparsa, bu yeni bir kuşaktır... Eğer bir politikacı bir hata yaparsa, bu yeni bir hukuk kuralıdır... Eğer bir bilim adamı bir hata yaparsa,...
  3. Hayattaki 6 gerçek...

Hayattaki 6 gerçek...

1) Bir insanın diliyle tüm dişlerine dokunması imkansızdır. 2) ilk gerçeği okuduktan sonra bütün insanlar diliyle dişlerine dokunmayı denerler. 3) ilk gerçek yalandı. 4) Sende denediğini farkettiğin için şuanda gülümsüyorsun. 5) şimdi sen de bu gerçekleri forward etme düşüncesindesin. 6) Ve yüzünde hâlâ bir gülümseme varhahahahahaha
  4. Hayatın 20 Etkileyici Gerçeği

Hayatın 20 Etkileyici Gerçeği

Hayatımızda bizleri etkileyen ve etkileyecek o akdar çok şey var ki bizler bunalrdan haberdar değiliz.Ama artık haberder olacaksınız:)Nasıl mı?İşte size hayatın etkileyeceği gerçekleri... Hayatın 20 Etkileyici Gerçeği Sağlığınızla ilgili arkadaşlarınızın size gönderdikleri maillerden bilgi sahibi oluyorsanız daha bilmediğiniz çok şey var. Seks, beslenme ve alışkanlıklarınızla ilgili...
  5. hayattaki yedi gerçek

hayattaki yedi gerçek

Kaç yıldır benim yanımdasın? - 20 yıldır efendim - Bu zaman süresince benden ne öğrendin? - Hiçbir şeyle değişmeyeceğim yedi gerçek öğrendim. - Ömrüm seninle geçtiği halde topu topu 7 gerçek mi öğrendin? ...- Evet. - Söyle bakalım öyleyse neler öğrendin? - Baktım ki herkes bir şeyi dost ediniyor, ona gönül verip bağlanıyor. Ancak bunlardan hemen hepsi insanı yarı yolda bırakıyor. Ben ise,...

Sayfayı Paylaş