gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Gerçek Masallar Filmi Bilgi

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Gerçek Masallar
    Aslında Gerçek Masallar filmi o kadar komik değil Adam Sandler gibi bir komedi ustasının olmasına rağmen ama öyle bir fare var ki film de görünce gülmekten midenize kramplar giriyor. O derece yani...
    Son olarak Oscar adayları açıklandı fakat sevimli faremizin adını ne yazık ki listede göremedim. Bu sanırım Oscar adaylarını belirleyenler için bir utanç kaynağı olacaktır ama bence en iyi oyuncu oscarına aday olması gerekirdi. Özellikle o gözler yok mu. Sanırım sinemaya gidip kendi gözleriniz ile görünce çok daha iyi anlayacaksınız.

Gerçek Masallar filminin konusu babası eski bir hotel sahibi olan Skeeter
    yani Adam Sandler'ın babasının hoteli yerine yapılan yeni hotel'de çalışıyordur ve birgün yeğenleri ile ilgilenmek zorunda kalır. İlk gece onlara yatmadan önce bir masal anlatır ve bir sonki gün masal gerçek hayata uyarlanmış olarak gerçekleşir. İşin sırrını anlayan Skeetir, hayattan istediklerini masallar ile elde etmeye çalışır fakat bir sorun vardır. Kendi ağzından çıkan masallar değil, çocukların ağzından çıkan masallar gerçek olur...

Gerçek Masallar filminin oyuncu kadrosunda ünlü komedi oyuncusu Adam Sandler var. Bu Adam Sandler'ın Walt Disney ile olan ilk filmi. Tabi söz konusu Walt Disney olunca film de çocuklara hitap eden masum bir komedi türünde. Gerçek Masallar filmi o kadar fazla komik değil. Açıkçası Adam Sandler filmi komik yapmak için kendinden birşeylere katmaya çalışmış ama pek yeterli olmamış fakat O fare yok mu o fare. Resimde de gördüğünüz gibi görüntüsü bile sizi gülme krizine sokuyor ve dahası davranışları ile de baya güleceksiniz. O fare sayesinde film oldukça eğlenceli bir hale geliyor.

Adam Sandler ve sevimli fare dostumuz Gerçek Masallar filmi ile sinema severlere oldukça güzel bir eğlence filmi sunuyor. Komedi filmlerini sevenler yada sevmeyenler size sesleniyorum o fareyi görmek için bile sinemaya gitmeye değer. Fareyi gördükten sonra zaten pişman olmayacaksınız. Mükemmel ötesi gerçekten. İyi Seyirler...

Gerçek Masallar Filmi Bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. masallar gerçek olsa

masallar gerçek olsa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Otizm Konusunda Gerçekler ve Masallar

Otizm Konusunda Gerçekler ve Masallar

OTİZMİN DÜŞÜNCE TARİHİ: MASALLAR, SÖYLENCELER VE GERÇEK Giriş: Leo Kanner(1943) gözlemlediği küçük yaşlardaki bir grup çocuğun davranış örüntüsünü tanımlayarak “erken çocukluk otizmi” sıfatını kullanan ilk kişiydi. Kanner’den 1 yıl sonra Hans Asperger’in (1944) yazdığı makalede daha büyük yaştaki çocuklar ve ergenlerdeki davranış örüntüsü Kanner’in otizm tanımıyla (ayrıntılarda...
  3. Gerçek Masallar Filmi

Gerçek Masallar Filmi

masal filmleri masal filmi filimleri eski filmleri filmler Filmin Yönetmeni : Adam Shankman Oyuncular : Adam Sandler, Keri Russell, Guy Pearce Vizyon Tarihi : 6 Şubat 2009 Gerçek Masallar Aslında Gerçek Masallar filmi o kadar komik değil Adam Sandler gibi bir komedi ustasının olmasına rağmen ama öyle bir fare var ki film de görünce gülmekten midenize kramplar giriyor. O derece yani......
  4. Gölgesizler Filmi Bilgi

Gölgesizler Filmi Bilgi

Gölgesizler Açıkçası benim ilk hayranlık duyduğum türk erkek oyuncudur Taner Birsel. X-Files serisinden esinlenerek çekilen Sır Dosyası dizisindeki oyunculuğu ile beni büyülemişti adeta. O kadar güzel ve kaliteli bir dizi neden devam ettirilmedi bilmiyorum ama beni gölgesizler filmine çeken Taner Birsel'in ordaki oyunculuğunu tekrar görebilmek. Klasik türk sineması gereği bir...
  5. Korku Filmi Gerçek Oldu

Korku Filmi Gerçek Oldu

bebek yüzlü korku filmi gerçek olmuş korku filmleri Antalya'nın Alanya İlçesinde Çekimleri Devam Eden 'Kan Farkı' Filminde Oynayan Oyuncuların Başına Gelmeyen Kalmadı. Antalya'nın Alanya ilçesinde çekimleri devam eden 'Kan Farkı' filminde oynayan oyuncuların başına gelmeyen kalmadı. Aynı filmde sahne paylaşacak olan oyuculardan birinin kazada ayağı koptu, biri motosikletin altında kalarak...

Sayfayı Paylaş