Gerçek Papirüs Resimleri

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye

papirus resimleri papirüs resmi papirüs resimleri papürüs resim Antik Mısır tarihi ve medeniyetinin en önemli tanıklarından olan papirüsler...

Mısır tarihine olan sevgim ve merakım orijinal papirüslere olan ilgimi de zamanla çok artırdı. Kendi evimde de özenle muhafaza ettiğim papirüsler bulunmakta. Burada sizlerle birkaç tane papirüs resmi paylaşmak istedim.

2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye

Cevap: Gerçek Papirüs Resimleri
    muhteşem görünüyorlar baktıkça insanın içinde geçmişe dair daha çok merak uyanıyor paylaşım için teşekkürler adminim...

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Cevap: Gerçek Papirüs Resimleri
    ÇOk ilginç daha önce görmemiştim gerçekten değişik teşekkürler...

4. negrita

negrita Yeni Üye

mısır antik belgelerini filan çok seviyorum.Paylaşım için teşekkürler

5. seerose

seerose Daimi Üye

cok guzeller,her zaman dikkatimi cekmistir.

6. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye

çok güzeller insanı alıp başka yerlere götürüyor:)

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

resimdekiler orjinalmi harika resim cok güzel valla
    bu rersimlerin orjinal olup olmadını nasıl anlayabiliriz

Gerçek Papirüs Resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. yağmur resimleri gerçek gibi

yağmur resimleri yağmur resmi yağmurlu resimler yagmur resmi yagmur resimleri yağmur altında yürüdünüzmü hiç?
  2. papirüs sanatı

papirüs resimleri papirüs papirus Antik mısırda kutsal sayılan papirüs bitkisinin sapları işlenilerek elde edilen yazı yazma aracı. çinliler kağıdı ilk icad edenler olarak boy gösterir tarihte ama antik çağın ilk kağıdıdır papirüsler. PAPİRÜS BULUNUYOR Mısırlıların icat ettikleri kitap ise çok garipti. Uzun, çok uzun ve yüz metrelik bir şerit düşünün: Bu...
  3. Papirüs Cave

papirus taksim taksim papirüs papirüs 0212 244 57 35 Yer : Beyoğlu Adres : İstiklal Caddesi Ayhan Işık Sokak No:5 Beyoğlu Ücret : TLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : YOK İstanbulun ilk barlarından biriydi Papirüs. Yazarlar, çizerler, sinemacılar, tiyatrocular, şairler orada buluşuyorlardı. Papirüs masaları yıllarca birçok projeye tanıklık etti. Bir zamanların sevilen TV...
  4. gerçek dilenci...

Bir kral sabah gezintisi sırasında bir dilenciye rastlar. “Dile benden ne dilersen” der. Dilenci güler ve “Sanki dileğimi gerçekleştirebilecekmiş gibi soruyorsunuz.” diye yanıtlar. Kral alınır ve söyleşi koyulaşır. -Pek tabii her dediğini yerine getirebilirim. Sen söyle hele, ne istiyorsun? -Söz vermeden önce iki kez düşünün kralım. Kral bastırır: -Ne istersen verebilirim. Ben güçlü bir...

Sayfayı Paylaş