gebe
  1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

gerçek sevgi

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

Japonya da yaşanmış gerçek bir sevgi hikayesidir. Evini yeniden dekore ettirmek isteyen Japon bunun için bir duvarı yıkar. Japon evlerinde genellikle iki tahta duvar arasında çukur bir boşluk bulunur. Duvarı yıkarken, orada dışarıdan gelen bir çivinin ayağına battığı için sıkışmış bir kertenkele görür. Adam bunu gördüğünde kendini kotu hisseder ve ayni zamanda meraklanırda kertenkelenin ayağına çakılmış çiviyi görünce. Muhtemelen bu çivi 10 yıl önce, ev yapılırken çakılmıştı. Nasıl olmuştu da kertenkele bu pozisyonda hiç kıpırdamadan 10 yıl boyunca yaşamayı başarmıştı? Karanlık bir duvar boşluğunda hiç kıpırdamadan 10 yıl boyunca yasamak çok zor olmalıydı. Sonra bu kertenkelenin 10 yıldır hiç kıpırdamadan nasıl 10 yıl yaşadığını düşündü- ayak çivilenmişti!
    Böylece çalışmayı bırakır ve kertenkeleyi izlemeye baslar, ne yiyor acaba?
    Sonra nereden çıktığını fark edemediği başka bir kertenkele gelir ağzında taşıdığı yemekle…
    İnanılmaz! Adamı sersemletir gördüğü manzara.
    Bu nasıl bir sevgi?
    Ayağı çivilenmiş kertenkele, 10 yıldır diğer kertenkele tarafından beslenmekteydi…
    Bu iki kertenkele arasındaki ilişki acaba ne olabilir: eş, arkadaş, sevgili, abi, kız kardeş.
    Aralarındaki ilişki her ne olursa olsun, görünce bize rahatsızlık verecek bu iki canlı bize bir şeyler anlatmak istiyor:
    Sevdiklerinizi asla terk etmeyin, unutmayın onları.

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    Sevdiklerinizi asla terk etmeyin, unutmayın onları.
    gercek aşk varsa ne terk edilir ne unutulur be bacım yeterki gercek birşeyler olsun....

3. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    aynen canım katılıyorum

gerçek sevgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GerÇek Sevgİ............

GerÇek Sevgİ............

GERÇEK SEVGİ Bebeğimi görebilir miyim?" dedi yeni anne. Kucağına yumuşak bir bohça verildi ve mutlu anne, bebeğinin minik yüzünü görmek için kundağı açtı ve şaşkınlıktan adeta nutku tutuldu! Anne ve bebeğini seyreden doktor hızla arkasını döndü ve camdan bakmaya başladı. Bebeğin kulakları yoktu... Muayenelerde, bebeğin duyma yetisinin etkilenmediği, sadece görünüşü bozan bir kulak...
  2. Sevgi nedir gerçekten...

Sevgi nedir gerçekten...

Sevgi Sevgi, gururu yere serip bir hasır edip çiğnemektir... Sevgi, uğrunda akıttığın gözyaşlarını saklamaktır... Sevgi, acıya tatlı gözlerle bakmaktır... Sevgi, gül'ü koklamak dikeni tutmaktır... Sevgi, ağlarken tebessüm edebilmektir... Sevgi, kederi, acıyı, elemi yarı yarıya paylaşabilmektir... Sevgi, hasrete hasret kalmaktır... Sevgi, seni sevebiliyorum demenin anlamını...
  3. Sanal Aşk;Gerçek Sevgi

Sanal Aşk;Gerçek Sevgi

sanal aşk hikayeleri SANAL AŞK YAŞAYANLAR MUTLAKA OKUYUN!!! ŞAHSEN BENİM HOŞUMA GİTTİ Bir insan gerçekte hiç görmediği birine karşı sevgi duyabilir mi? "Sevgi beklentisiz ve çıkarsızdır" der Fromm.. Bu yazının amacı İnternet' te yaşanan aşkların benzersiz olduğunu kanıtlamak değil. Sonuçta insanlar aynı insanlar ve ilişkilerin niteliğini belirleyen yine onlar. Ancak söylemek...
  4. Gerçek Sevgi Üzerine

Gerçek Sevgi Üzerine

Gerçek Sevgi Üzerine -Eğer affedecek kadar yeterli sevginiz yoksa hiç sevginiz yok demektir çünkü affetmek sevgidir. -Sevmeyen Tanrı'yı tanımaz. Sevgi Tanrı'dır çünkü Tanrı sevgidir. -Gerçek sevgi neredeyse Tanrı oradadır. -Ne kadar çok severseniz sevgiye o kadar inanırsınız. -Sevmek için hiçbir zaman geç değildir. -Sevgi azaldıkça hatalar çoğalır. -Herkesin sevgiye ihtiyacı...
  5. Gerçek sevgi

Gerçek sevgi

GERÇEK SEVGİ "Bebeğimi görebilir miyim" dedi yeni anne. Kucağına yumuşak bir bohça verildi ve mutlu anne, bebeğinin minik yüzünü görmek için kundağı açtı ve şaşkınlıktan adeta nutku tutuldu! Anne ve bebeğini seyreden doktor hızla arkasını döndü ve camdan bakmaya başladı. Bebeğin kulakları yoktu... Muayenelerde, bebeğin duyma yetisinin etkilenmediği, sadece görünüşü bozan bir kulak...

Sayfayı Paylaş