gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Gerçek Telefon Kayıtlarından Derlenmiş Teknik Destek - Müşteri Diyalogları

Konu, 'Çöplük' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Gerçek Telefon Kayıtlarından Derlenmiş Teknik Destek - Müşteri Diyalogları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayıtlardan alınmış gerçek bir konuşma

Kayıtlardan alınmış gerçek bir konuşma

çağrı merkezi komik ses kayıtları call center komik ses kayıtları call center (gerçek ses kayıtlarından alıntı) - Garanti... - Benım pos cihazımda sorun var işlem yapamıyorum. - Nasıl bir sorun var? Hangı işlemi yaparken problem çıkarıyor? - Ekranında yabancı terimler var. Hiç bir menüye giremiyorum. - Anladım. Makinanızın programı silinmiş. Yetkili servise bildirimini yapıyorum bir...
  2. Geleneksel Türk Halk Müziğinde Derleme Teknikleri

Geleneksel Türk Halk Müziğinde Derleme Teknikleri

geleneksel müziklerimiz zurna nota yerleri geleneksel türkülerimiz türk müziklerimiz hakkında bilgi Ali Fuat AYDIN Öncelikle belirtmek istediğim birkaç husus var: Tarafımdan “derleme” konusu üzerine bildiri istenmesinin sebebi zannediyorum çeşitli yayınlarda yer almış derleme çalışmalarım bulunmasıdır. Elbette ki GTHM üzerine her konuda detaylı bilgi sahibi olmak mümkün değildir. Ancak...
  3. Ergenekon İddianamesinde 50 ünlü ismin telefon kayıtları

Ergenekon İddianamesinde 50 ünlü ismin telefon kayıtları

ergenekon telefon kayıtları Ergenekon İddianamesi eklerinin kamuoyuyla paylaşılmasıyla, işadamından sütçüsüne, aile üyelerinden taksicisine, siyasetçisinden sanatçısına, davayla tanık ya da sanık olarak dahi ilgisi olmayan binlerce insanın özel hayatı adları, soyadları ve telefon numaralarıyla afişe edildi. Bu kişilere ait özel bilgiler, Ergenekon İddianamesi’nin 297 numaralı delil klasöründe...
  4. gerçek komik olaylar pc teknik destek servisi

gerçek komik olaylar pc teknik destek servisi

gerçek komik olaylar Müşteri : merhaba, ben Ayşe. Disketimi yuvasından çıkaramıyorum da… Teknik destek servisi: Çıkartma düğmesine bastınız, değil mi? Müşteri : Elbette. Sıkıştı herhalde. Tek.Des: Tamam hanımefendi, not alıyorum. Bir arkadaş gelir bakar. Müşteri : Bi dakka! Disketi henüz yuvasına koymamışım, masanın üzerinde duruyor. Afedersiniz. *** Tek.Des: Nasıl bir bilgisayarınız var Ömer...
  5. teknik destek istiyorum

teknik destek istiyorum

imdatttttttttt kaç üyenize danıştım cevap vermeyi lütüf saydılar ayrıca o lütüftanda kaçındılar. mod lar mı yoksa bot larmı çoğunlukta fark etmek istiyorum. fark edilmekte istiyorum.sorunum şu efendim. konu açtığımda yazıda ğarağraf ve satır başı yaptığım halde konu eklendiğinde satırlar bir bişrine girmiş görünüyor. bu olay birleşmiş milletler bümyesinde kınanır mı ya da nato askeri...

Sayfayı Paylaş