gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Gerçekmisin yoksa Sahtemi

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Geçen yazdı arkadaşımla alışverişe çıkmıştık birlikte daha annemler olmadan ilk çarşıya çıkış iznimi almıştım :D:D Neyse gezdik dolandık yeni bir elbise alımıştım onu magazada giydim çıkarmak istemedim onunla çıktım dışarıya,sonra bayağı yorulmuştuk bir kafeye oturduk biraz daha sonra kafenin sağ tarafında bir kaç erkek gurubu vardı onlar bize bakıyorlarmış.Neyse aldırmazlıktan geldik falan biz otururken onlar kalktı önümüze geldiler birisi bana sen "sen gerçekmisin yoksa sahtemisin "dedi ne dediğini anlamaz nbir şekilde arkadaşıma bakarken gül gül çekinme dedi ben yine tuhaf oldum.Tabi annemede anlatamadım bu durumu ve halada ne anlama geldiğini bilmiyorum sizce aradaşlar ne demek bu.???

2. kaderci

kaderci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım beğendiğini belirtmiş

3. kadersiz kader

kadersiz kader Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yhani büyük ihtimalle seni cok begenmiş ve hoşuna gitmişsin. karşısına snein gibi bir kız daha önce cıkmamış. ve karşısına senin gibi yhani sen cıktıgın için şaşırmış ve sen gercekmsin yoqsa sahtemi yhani gördüğüm gercekmi yoqsa rüüyadamyıım dmeiş cnm
    :D:D:D:D

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    YADA :D

seni yapmacik bulmus olabilir :) yani kiz arkin ile gülüp oynadigsaniz, belki o bakimdan yapmacik, simarik bulmustur.. :)
    ki buna pek olanak vermiyorum.. :)

ama diger arkadaslarin dedigi gibi, olmustur sanirim :)
    seni begendiginden öyle demistir :)

ee masallah güzel bi kizsin canim :):)

5. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    aradan bi yaz geçmiş bence boşver ne demek istediğini :zuha:

Gerçekmisin yoksa Sahtemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu mutluluk resimleri gerçekmi? Hepsi sahtemi

Bu mutluluk resimleri gerçekmi? Hepsi sahtemi

mutluluk resimleri mutluluk görüntüleri resımlerı Benim gözlerim yine uzaklara dalgın,yine kirpiklerimde tuz var.. Tırnaklarım avuçlarıma kan oturtmuş, öfkeliyim,susuyorum ağlarken.. [ Aşka dair şarkılar çalmasın artık, acıtmasın yüreğimi.. Yoruldum her şarkıda seni düşünmekten, seni bulmaktan, seni özlemekten.. Derin nefesler çekiyorum içime, senin hasretini içime çeker gibi.. ]...
  2. Sahte yüzbaşı..

Sahte yüzbaşı..

Sahte yüzbaşı, evli kadınla buluşunca yakalandı Bartın- Bartın'da, internetten tanıştığı ve kendisini yüzbaşı olarak tanıttığı kadınla, kardeşinin evinde buluşan asker kıyafeti giyen kişi, kadının eşi ve kayın babası tarafından yakalandı. Sahte yüzbaşı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. İddiaya göre, evli olan N.K. (32) ile sanal ortamda konuşmaya başlayan ve Genelkurmay Başkanlığı'nda...
  3. sihir  gerçekmidir?

sihir gerçekmidir?

merhabalar ben çok merak ediyorum 8 taşındayım da acaba sihir gerçekmidir?
  4. hukuk bolumunde neden kımse yok acıl sahte kımlık

hukuk bolumunde neden kımse yok acıl sahte kımlık

esım sahte kımlıkle yakalandı fakat bana kımlık para cezasına carptırıldı dedı eskı suçundanda 11 ay hukum gıymıstı sımdı onu yatıyormus bılgısı olan varmı acılll detayları hukuk bolumunde yazıyor

Sayfayı Paylaş