gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

Gerçekten aşık mısınız?

Konu, 'Testler' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

buyrunnn canlarrr işte size bir 'AŞK' testti .....bakalımm gerçekten seni seviyorum dediğiniz adama aşık mısın ? buyrun teste bak da gör ne çıkıyorr :deli:

Gerekten ak msnz

Gerçekten aşık mısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık mısınız?

Aşık mısınız?

aşkmı alışkanlıkmı sevgimi alışkanlıkmı evet yorumları aliyim aşıkmısınız:o
  2. Gerçekten aşık mısınız

Gerçekten aşık mısınız

Yaz aşkınız sonbahar yaprakları gibi dökülecek mi yoksa her zaman yemyeşil ve canlı mı kalacak?Aşk testi ile cevapları öğrenin. Gerçekten aşık mısınız
  3. aşık mı?

aşık mı?

ewet çok kolay üsteki üye aşık mı? degilmi? bunu söyliyiceksiniz ewet bekliyorum aşkı mıyım? degilmiyim?
  4. O bana aşık mı ?

O bana aşık mı ?

bana aşık mı sevgilim bana aşık mı testi arkadaşım testi erkek arkadaşım sevgilim o bana aşıkmı, o bana aşık mı testi, bana aşık mı benim bir erkek arkadaşım var benim başarılı olduğumu duyunca öyle araştırdı ve bana bakarken bir kaç kez onu yakaladım ona benim hakkımda sevgilin diye bahsettiklerinde gülüyor ve beni arkadaşlarımın yanında görünce arkadaşlarıma takılıyor ve kabadayılık...
  5. Kıskanç Aşık Gerçekten Seviyor mudur?

Kıskanç Aşık Gerçekten Seviyor mudur?

kıskanan açık, kıskanç, gerçekten seviyor mudur, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Kıskançlık kimimize göre sevginin belirtisi, kimimize göre ilkel bir duygu.Fakat şu bir gerçek ki az miktarı gururları okşasa da kontrol edilemezse felaketlere yol açabiliyor. Bakın Anadolu Sağlık Merkezi’nden Uzman Psikolog Aylin Sezer konuyla ilgili neler...

Sayfayı Paylaş