gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

gerçekten sevmeyi biL ki senide öyLe sevsinLer..!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Aşk, iki insanın birbirine karşı hissettiği o güzeL duygu.. Aşk, öyLe bir duygudur ki tarifi yapıLamaz.. İnsanın içini kopır kıpır eder. Sevdiği kişinin ismini duyduğunda kalbin hızLı hızLı atmaya başLar..ÖyLe bir heyecan kaplar ki bedenini eLin ayağın birbirine karışır.. Aşk böyLe bir şeydir işte... Tanımı biraz zor oLsa da bu güzel duyguyu tadanlar ne demek istendiğini anLayacaklardır... Zaten aşkın tadını tatmayan bir insan yoktur şu kocaman dünyada... Herkes bir kere de oLsa tatmıştır bu harika duyguyu... Ama aşk her zaman böyLe güzeL değiLdir... Arada acıLarda verir insana... Canını yakar, üzer... Ama aşıksan, seviyorsan aşkın verdiği acı biLe güzeL geLir insana... ßazen özlemLer de girer araya... Dayanamayacak kadar özLersin bazen sevdiğini... Ama sonunda kavuşacağını bilmek o özLeme katlanmaya yeter de artar... Ama özlemek, hasret çekmek göründüğü gibi koLay değiLdir.. Bazı zamanlar geLir sevdiğin yanında oLsun istersin ama yoktur ve üzüLürsün... Sadece üzüLürsün geLmesini sağLayamaz o üzüntü... Ancak sonunda sevdiğin geLir ve öyLe sarıLırsınız ki birbirinize hiç bırakmayacak gibi... ßirbirinizden hiç kopmayacak gibi oLursunuz... O özlem sevginizi öLçmeye de yarar işte... Gerçekten seviyorsan kavuştuğunuz anda anLaşıLır birbirinize karşı beslediğiniz o güzeL sevgi... ßazen özlemLer sevginizi biLe arttırır... Ama ya sevdiğin hep uzaktaysa... İşte o zaman çok zordur dayanmak, özlemek, hasret çekmek... ßir birinizi kısa süre görebiLeceğinizi biLirsiniz... O zamanı nasıL değerlendireceğinizi bile önceden pLanlarsınız ki her saniyeniz güzeL geçsin... Sevdiğin geldiğinde gerçekLeştirirsiniz akLınızdaki şeyLeri... ÖzLeme, hasrete dayanacaksan eğer gerçekten sevebiLeceğin birini buL ki onu sonsuza kadar bekleyebiLesin...
    Seviyorsan özLemeyi, seviyorsan bekLemeyi, seviyorsan sabretmeyi ve en önemLisi gerçekten sevmeyi biL ki senide öyLe sevsinLer..!!

**ALINTI**

tatliaskim

gerçekten sevmeyi biL ki senide öyLe sevsinLer..!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bil ki....

bil ki....

Yağmurlarla birlikte ağlıyorum sana, bana... Yüreğime katıyorum seni katabildiğim kadar. Ruhum bembeyaz perdenin arasından sıyrılıp senin karmakarışık hayalinle dolaşiyor sensiz gecelerimde. O zifiri karanlıkta dualar ediyorum. Kendime bile dilemediğim dileklerle sürüyorum seni aydınlığa. Tükenmiyecektik... Tükenmiyecektim... Boğazım düğüm düğüm. Bu öyle birşey ki; acılarin en kahırlısı....
  2. Seni Uzaklardan Sevmeyi Bile Seviyorum..

Seni Uzaklardan Sevmeyi Bile Seviyorum..

Yaşanıp bitmiş bir " gün " gibi Akıp gitmiş bir " sel " gibi Gün gelir unutursun herşeyi... Sonra da tüm yaşananları gömersin yalnızlığa... Ama seni bir kere yazmışken satırlara.. Ancak ölüm ile unuturum seni......" Yine sensizliği yazıyorum akşamın gözlerime düştüğü anlarda...Dünkü takvimlerden devraldığım hüzünleri toplayıp yine yokluğunu kanatıyorum...
  3. Önce kendimizi sevmeye başlamalı

Önce kendimizi sevmeye başlamalı

. Yaşamda beklemeyi seçer bazı İnsanlar… Beklemek, özlemek nasılı ve niçini hesap etmeden. Düşünün… Sevgilinizi, ailenizi, çevrenizdeki insanları… Hep bir şeyler bekliyor ve hayatın getirisinden yoksunluklar yaşayarak kendimizi üzüyoruz. Beklemek; beklentilerinin ötesine geçer.Yaşam aslında neyi özlediğimizi neyi beklediğimizi bilmeden gelip geçiyor hep birikimler yaşıyoruz. Baktığınızda...
  4. Bimeyenler Bilsin ki İlahisi

Bimeyenler Bilsin ki İlahisi

Bilmeyenler bilsin ki aşk bir güneşe benzer Aşkı olmayan gönül sanki taşa benzer Taş gönülden ne biter dilinde ağı tüter Çok yumuşak söylese sözü savaşa benzer Aşk dolu gönül yanar yumuşar muma döner Kararır taş gönüller sarp katı kışa benzer *** Senin aşkının oku demirden taştan geçer Aşkına düşen kişi can ile baştan geçer Gece gündüz eder zâr aşkın ile olur yâr Endişesi sen olan yemekten...

Sayfayı Paylaş