gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

gercekten sevseydiniz...

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Genç bir delikanli saatlerdir genç kızın peşinden geliyordu. Genç kiz dayanamayip arkasını döndü: - Neden saatlerdir beni takip ediyorsunuz? diye sordu.
    Genç erkek :
    -Sizi seviyorum hem de canımdan çok seviyorum!
    Genç kiz :
    -Bak benim arkamdan ablam geliyor, o benden daha güzel benden iş çıkmaz sen ona git..
    Delikanli arkasını dönüp bakınca çok çirkin bir kızın geldiğini görüp sinirlenmiş ve genç kıza dönmüş :
    -Neden bana yalan söylediniz?
    - Siz bana neden yalan söylediniz?
    Eger beni gerçekten seviyor olsaydınız dönüp arkanıza bakmazdınız
    çünkü gözünüz benden baskasını görmezdi.
    Ask hiçbir felaketten ders almaz
    Siz şehvetin adını aşk koymussunuz...
    alıntı

gercekten sevseydiniz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gercek anlasilinca..

Gercek anlasilinca..

Gerçek anlaşılınca... Zülkarneyn Aleyhisselam ordusuyla gece yolda giderken ordusuna: - Ayağınıza takılan şeyleri toplayın, diye emir verir. Ordu bu emri duyunca; içlerinden bir grup: -Çok yürüdük, çok yorgunuz. Gece vakti bir de ayağımızı takılan şeyleri toplayarak boşuna ağırlık mı yapacağız. Hiçbir şey toplamayalım, diyerek hiçbir şey toplamıyorlar. İkinci grup ise; - Madem...
  2. Eğer beni gercekten sevseydin

Eğer beni gercekten sevseydin

Kız arkasından kendini surekli takip eden birisini farkeder... Takip devam eder, kiz bundan rahatsız olur ve sorar: - Siz neden beni takip ediyorsun ? Delikanlı: -Size ilk görüşte aşık oldum ve sizi herşeyden çok seviyorum.. Kız: - Bak arkamdan ablam geliyor sen ona aşık ol.. Benden sana yâr olmaz.. Delikanlı arkasına bakar kimseyi goremeyince: - Bana yalan söyledin... Kimse yok. Kız: -...
  3. Gerçekten sevseydiniz!

Gerçekten sevseydiniz!

:uhu:....................:uhu: Genç bir delikanli saatlerdir genç kızın peşinden geliyordu. Genç kiz dayanamayip arkasını döndü: - Neden saatlerdir beni takip ediyorsunuz? diye sordu. Genç erkek : -Sizi seviyorum hem de canımdan çok seviyorum! Genç kiz : -Bak benim arkamdan ablam geliyor, o benden daha güzel benden iş çıkmaz sen ona git.. Delikanli arkasını dönüp bakınca çok çirkin...

Sayfayı Paylaş