gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

gerçekten yaşanmış bir olay

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Adamin biri arabasiyla giderken yolda bir yolcu alirarabaya.... adam arka tarafa biner..... soför... eee hemserim kimsin nereye gidersin...der....
    yolcu ben Azrailim..canini almaya geldim der......
    soför alayci bir tavirla sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der....
    yolcu sakin bir tavirla sen daha önce Azrail gördünmüde tarif ediyorsun der...
    ve ekler yolcu....inanmadin bana öylemi der...

söför - inanmadim tabii der.....

yolcu - o zaman 200 metre ileride bir adam daha alacaksin der.....
    gerçekten de adamin dediði gibi söför 200 metre ilerde bir yolcudaha alir..

Ama yolcu ön tarafa oturur...olaylar bundan sonra daha da enteresanlasir.....
    soför yanindakine...- ee sen kimsin nereye gidersin der....

öndeki- abi ben merkezde biryerde indirirsen çok sevinirim adim felanca der......

soför - yaw þu arkadaki adam bana Azrailim diyo görüyonmu þu herifihem iyilik ediyoz hemde dalga geçiyor zibidi der....
    öndeki arkaya bakar ama kimse yoktur....

öndeki - abi arkada kimse yokki.....
    soför hýþýmla arkaya bakar ve
    - körmüsün be adam arkada oturuyor ya der.....

öndeki arkaya bir daha bakar ve

- abi senin kafan iyimi yoksa dalga mi geçiyorsun der...

bu sefer arkadaki söze girer....- gördünmü der öndeki beni ne duyabilir nede görebilir der soföre.

soför bir anda dizlerinin bagi çözülür beti benizi atar...

.Arkadaki soföre...- hadi der arabayi kenara çek 2 rekat namaz kil canini alacam der.....

soför aglamakli çaresiz bir sekilde arabayi kenara çeker ve iner arabadan.....

Sonra.... sonra ne olmus biliyormusunuz?????

-adamlar arabayi aldigi gibi kaçmislar...:)) :))

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: gerçekten yaşanmış bir olay
    :D:D güzeldi

3. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bunu arkadaşta okumuştum süper bişey yaa:):):)

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

:hhh: :hhh: Süper ya, çok güzeldi gerçekten... :zuha: :zuha:

5. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :nono::nono::nono: benim bile dizlerimin bağı çözüldüü hainlerrrrrrrrrrrrrrr çok komikk hehehehehe.....

6. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

eline sağlık melo harikaydı gerçekten :hhh::hhh::hhh:

gerçekten yaşanmış bir olay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gerçek bir olay :)))

Gerçek bir olay :)))

Şoförün biri beyaz Uno arabasıyla trafik sıkışık iken park yasağı olan yere direksiyonu kırar ve durur... Polis ; - "Beyaz Uno çek kardeşim park yasak" .......gibilerinden bir anons yapar... Şoför el kol hareketleri yardımıyla -"Abi ekmek almaya geçiyom hemen çikacam" der Yarım saat kadar sonra elini kolunu sallaya sallaya çıkınca, polis anonsu patlatır......
  2. Yaşanmış bir olay

Yaşanmış bir olay

Barbaros bulvarında olmuş bir olay... Arkadaşlarla öyle Barbaros bulvarında yürüyorduk. Bir anda yanımızdan son sürat bir minibüs geçti. Biz 'Freni patladı' filan demeye kalmadan, minibüs kafadan elektrik direğine bindirdi. Hemen koştuk, yardım edelim diye. Minibüse ulaştığımızda manzara şuydu: Yolcuların kiminin kası açılmıs, kiminin dudağı patlamış... Dağılmış vaziyetteler yani. Ama bir...
  3. Japonya’da yaşanmış gerçek bir olay

Japonya’da yaşanmış gerçek bir olay

Japonya’da yaşanmış gerçek bir olay şöyledir: Evini yeniden dekore ettirmek isteyen Japon bunun için bir duvarı yıkar. Japon evlerinde genellikle iki tahta duvar arasında çukur bir boşluk bulunur. Duvarı yıkarken, orada dışardan gelen bir çivinin ayağına battığı için sıkışmış bir kertenkele görür. Adam bunu gördüğünde kendini kötü hisseder ve aynı zamanda meraklanır da kertenkelenin ayağına...
  4. AZRAİl (YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY) oku ibret al..!

AZRAİl (YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY) oku ibret al..!

gerçekte yaşanmış olayları oku YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY (gerçekliğini araştırmadım.) *adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır arabaya.... adam arka tarafa biner..... şöför - eee hemşerim kimsin nereye gidersin...der.... yolcu - ben Azrailim..canını almaya geldim der...... şöför alaycı bir tavırla - sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der.... yolcu sakin bir tavırla...
  5. Gerçek bir olay :)

Gerçek bir olay :)

Gerçek Bir Olaydır..Sibirya'nın köylerinden birinde cenaze mezarlığa götürülüyormuş. Mısır tarlasının ortasında, tabut köylülerin ellerinden düşüvermiş. Tabutun içindeki ceset düşüp dereye yuvarlanmış. Akıntı, cesedi dinamitle avlanan balıkçıların yanına sürüklemiş. Balıkçılar "Acaba adamı dinamitle biz mi öldürdük?" d...iye endişeye kapılarak, cesedi askeri kışlanın tellerine...

Sayfayı Paylaş