gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gerdan Kırmak

Konu, 'halk oyunları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çenginin baş ve omuzları düz tutarken yalnız boynu sağa sola oynatması figürü. Parmak çirtiği kadar sevilen bir figürdür. Göz süzüşleri de katılır.

Gerdan Kırmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamurlu gerdan çorbası

hamurlu gerdan çorbası

Hamurlu Gerdan Çorbası MALZEMELER 1 Adet gerdan 6 Su bardagi su 3 Adet yumurta 3 Çorba kasigi un 3 Çorba kasigi yogurt 1 Çorba kasigi tereyag Kirmizi tozbiber Tuz, karabiber Kizartmak için siviyag Hamuru için : 3 Adet yumurta Aldigi kadar un Tuz YAPILIŞ TARİFİ Gerdani suda haslayin. Haslama suyunu baska bir tencereye alin. Yumurta sarilari, un ve yogurdu ayri bir kapta...
  2. Önce güçlendirin sonra gerginleştirin Gerdan bölgesi için

Önce güçlendirin sonra gerginleştirin Gerdan bölgesi için

Önce güçlendirin sonra gerginleştirin Mükemmel bir karın bölgesine sahip olmak için öncelikle yapılması gerekenlerin başında onu harekete geçirmek geliyor. Sistemli yapıldığında yüksek bir performans sağlayan egzersizler hem karnın çevresindeki kasları harekete geçiriyor hem de o bölgede biriken yağ fazlasını eritmeye yarıyor. Enerji egzersizini vücudunuza en uygun esnetme egzersizi...
  3. Kalp kırmak

Kalp kırmak

Büyük bir bardağa su koydular, Suyun içine de bir bardak. Keskin nişancıları çağırdılar, Dıştaki kırılmadan içteki vurulacak. Kimse başaramadı bunu. Silaha sarılanların boynu vuruldu. Baktılar ki silah tutan kalmayacak. Hocaya koştular ”Bu iş ne olacak” Hoca dedi ”Bu bir temsildir, O silahla vurulacak, Bardak içindeki bardak:En büyük suç olan, kalp kırmak.” ”İnsana Yakışan odur ki, Bundan uzak...
  4. Rüyada Fincan Kırmak

Rüyada Fincan Kırmak

Rüyada Fincan Kırmak ne demek? Selam arkadaşlar acaba Rüyada Fincan Kırmak ne anlama geliyor?
  5. Mevlana'dan kalp kırmak ile ilgili sözler arıyorum arkadaşlar

Mevlana'dan kalp kırmak ile ilgili sözler arıyorum arkadaşlar

Arkadaşlar Mevlana'dan sözler araştırıyorum ve sıra geldi kalp kırmayla alakalı sözlere. Lütfen Mevlana'nın söylediği kalp kırmayla ilgili sözleri yazarmısınız?

Sayfayı Paylaş