gebe
  1. sorumvarkızlar

sorumvarkızlar Forum Okuru

Gerdek gecesi yapılması gerekenler nelerdir ?

Konu, 'Cinsellik Mekanı' kısmında sorumvarkızlar tarafından paylaşıldı.

Merhabalar arkadaşları, yakında evlenecek olan bayanlara gerdek gecesi yapılması gerekenleri vs yazabilir misiniz. Tam olarak neler yapılacak. Yani yapılacak olanı biliyorum da rahatlamak için dini olarak neler yapmam gerekiyor. Bu hususta bana bilgisi olanlar bilgiler verebilirse sevinirim arkadaşlarım.

Kayıtlı kullanıcıyım ama yinede yeni açılmış görünce dayanamadım sorayım dedim bana bilgileri verirseniz sevinirim. Saygılar.

Gerdek gecesi yapılması gerekenler nelerdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğimizi Emzirirken Yapılması Gerekenler Nelerdir ?

Bebeğimizi Emzirirken Yapılması Gerekenler Nelerdir ?

Bebeği emzirme olayı son derece önemlidir. Yeni nesil malesef deformasyonun önüne geçmek yada sevmediği için bunu yammamaktadır. Bebeği emzirme ile alakalı güzel bilgileri siz melekler ile paylaşıyoruz. Emzirmeye Başlamadan Önce Emzirme zamanlarını, kendiniz için en uygun ve dinlendirici olan saatlere göre programlayın. Bebeğinizi emzirirken size en rahat gelen duruşu benimseyin. Bebeği...
  2. Erken doğum olmaması için neler yapılmalı yapılması gerekenler neler ?

Erken doğum olmaması için neler yapılmalı yapılması gerekenler neler ?

Erken doğum tehlikem var, erken doğum yapmamak için doktorumun verdiği tavsiyelere ek olarak buradaki meleklerden duymak istiyorum. Acaba tam olarak neler yaptınız ? Ben neler yapmalıyım ? Erken doğum tehlikesinde yapılması gerekenler yada yaptıklarınız neler teşekkür ediyorum ? Ebru Polat.
  3. cuma günü ve gecesi yapılması gerekenler

cuma günü ve gecesi yapılması gerekenler

cuma günü cuma gecesi nasıl ibadet etmeliyiz nasıl dua etmeliyiz neler yapmalıyız hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler az önce nihat hatipoğlunun iftar programında cuma günü ve gecesi yapılması gerekenleri gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim cuma günü ve gecesi yapılması gereken dua ve ibadetler cuma gecesi duhan suresini okuyana cenneten bir köşk verilir [İsfehani]...
  4. Rezervasyon Değişikliğinde veya İptalinde Yapılması Gerekenler Nelerdir ?

Rezervasyon Değişikliğinde veya İptalinde Yapılması Gerekenler Nelerdir ?

rezervasyon değişikliği,rezervasyon sorgulama,rezervasyon değişikliği nasıl yapılır,rezervasyon değişimi ve iptali nasıl yapılır,rezervasyon iptalinde para iadesi,rezervasyon değişikliği ve iptal formu, Hizmet satın alırken seyahat sigortası yaptırdıysanız, 72 saate kadar işleminiz iptal edilip, ücretiniz iade edilmektedir. Bunun haricinde otele giriş tarihinize 15 gün kalana kadar iptal -...
  5. Evlenince gerdek gecesi öncesinde okunacak dua ve dualar nelerdir !

Evlenince gerdek gecesi öncesinde okunacak dua ve dualar nelerdir !

Evlenince gerdek gecesi öncesinde okunacak dua ve dualar nelerdir ! Kızlar bu pazar günü benim düğünüm var allah nasip eder ise ben evlendiğim gece zifaftan yani karı koca olmadan önce okunacak duva var mı gerdek gecesi dualar hangi dualar okunur bu hususta bilgi sahibi olanların bana yardımcı olmalarını istiyorum. Lütfen dua edin kızlar. Selametle...

Sayfayı Paylaş