gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gereksiz ceza almamanız için Lütfen okuyunuz.

Konu, 'Nasıl Tarot Baktırılmalı ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

falıma bakarmısın Sevgili Melekler bundan sonra bu konudaki kurallar itibariyle tarot falınıza bakılacaktır.

1.bir defa tarot falına baktıran, başka bir açılım isterse en az 15 gün sonra bakıtacaktır.

2.eşiniz,çocuğunuz,bekarsanız sevgiliniz daha doğrusu genelleme olarak evinizin içindekiler harici kimseye tarot falına baktırmak için msj yazmayınız aksi halde msjınız yönetimce silinecektir.

3.falınız sonucunda çıkan olumlu olumsuz hiç bir konuda sevgili Handan rahatsız edilmeyecektir ki bundan hiç kimse sorumlu değildir bu hayati bir konu değil bu konu için çok güzel bir atasözümüz var şimdi dile getirmeninde hiç bir anlamı yok ki zaten bu atasözünüde bilmeyenimiz yoktur.

gelelim niye böyle bir sınırlama getirilmesine

arkadaşlar bizler M.M yönetimi olarak size en güzel şekilde en keyif aldığınız şekilde hizmet vermek için tabiri caizse gecemizi gündüzümüze katıyoruz.herşeyin en iyisini en doğrusunu sunma adına çalışmalar yapıyoruz bunlardan biride tarot bölümüne her forum sitelerinde olmayan bir hizmetle karşınıza çıkmamızdır.sevgili Handan arkadaşımızı konusunda uzman olduğu için tarot bölümüne sizler için özel tarot uzmanı olarak yetki vermemizdir ki gördüğümüz kadarıyla bundada başarılı olduk beyeni aldık talep aldık insanları mutlu ettik meraklarını giderdik vs.vs.

ama görüyorum ki bazı arkadaşlarımız bu keyfi konunun ve Handan arkadaşımızın gönüllü keyif alarak sizlerin isteklerini yerine getirmesinin yine tabiri caizse suyunu çıkartmış.Handan çalışan bir insan ve zamanından çalıp bizler için birşeyler yapmaya çalışan bir insan ve bazılarımız çekilmez isteklerle kuzenimin falı,arkadaşımın falı,komşumun falı,sülalemin falı vs vs isteklerle lütfen taleplerde bulunmasın bunun aksi msjlarınız dikkate alınmadan silinecektir.

Kısaca özetlersek;
    Tarot açtırma kuralları;
    1- Öncelikle açılım yaptırmanız için 30 konuya yorum yazarak mesaj sayınızı 30 yapmalısınız.
    2- Tekrar açılım talepleri için Hangi Tarot (aşk, genel vs) olursaa olsun en az 15 gün geçmeli ve mesaj sayınız 50'nin üzerinde olmalı.
    3-Daha sonraki mesajlar için 15 günlük bekleme süresi aynı olup, sitedeki aktivitenize görede cevaplandırılacaktır.
    Kurallar bir siteme girene kadar uygulanacaktır.

dip not: gerek site içersindeki ilgili konuda gerekse pm yoluyla bu gibi suyu çıkartılmış istekler dikkate alınmayacaktır.

keyifli forumlar dileriz

M.M yönetimi *****

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Eylül 2009
  2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bu konuyu okumadan tarot falına baktırmayınız!!!
    ii oldu ***** handan da biraz nefes alsın canım hangibirine yetişsin biz melekler bu konuda anlayışlı olcağımıza inanıyorum:)

3. meleklerimm

meleklerimm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

slm kardeslerim aplalarimmm buda benim sansim mi diyelimmm ilk defa BIR SEY RICA ETDIMMM::::: ESENKALIN:seker:

4. sekerim

sekerim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

mrb benim burcum balik evliyim benimde falima bakarmisin

5. sekerim

sekerim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb benim burcum balik evliyim bana da bakarmisin 28-43-65

6. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

valla iyi oldu bende katılıyorum sana şekercim fazlası da olmaz yani
    :fish:

Gereksiz ceza almamanız için Lütfen okuyunuz. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen Okuyun,

Lütfen Okuyun,

silahsız 33 erimizin şehit edilişi LÜTFEN BU İSİMLERİ BAŞTAN SONA KADAR OKUYUN LÜTFEN.... İbrahim ERTEN (Konya) Mustafa YILMAZ (Konya) Erkan KAÇAN(Konya) Mevlüt ÖZKAN (Konya) Hilmi ŞAHİN (Konya) Ali ARAR (Konya) İlyas UYAR(Konya) Hüseyin ÇELİK (Denizli) Ahmet APAK (Denizli) Ercan ÇOBANOĞLU (Denizli) Mustafa KOÇANOĞLU (Denizli) Baki UMUTLU (Denizli)...
  2. Kuşlar İçin Gereksiz Aksesuarlar

Kuşlar İçin Gereksiz Aksesuarlar

Alman Hayvanları Koruma Veterinerler Birliği'nin (TVT) tehlike arzeden aksesuarlar listesi. BML standartlarına uymayan kafesler Yuvarlak kafesler Beyaz telli kafesler Suni kaplamalı ve verniklenmiş kafesler Plastik suni tünekler Tünek kılıfları ve zımpara kağıdından zemin kaplaması Gevşek sarılmış ya da çözülmüş ip yumağı tehlikesi Ayna ve plastik kuş Plastik Kuş Yedek eş olarak...
  3. Okuyunuz lütfen

Okuyunuz lütfen

Konu: OZELLIKLE SONUNU OKUYUNUZ LÜTFEN Sadece bu sabah için, içimden aglamak geldigi halde yüzünü gördügümde gülümseyecegim. Sadece bu sabah için, ne giymek istediginin seçimini sana birakacagim, gülümseyerek ne kadar yakistigini söyleyecegim. Sadece bu sabah, çamasirlari yikamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gidecegim. Bu sabah bulasiklari lavaboda birakip, bulmacanin...
  4. Lütfen okuyun........

Lütfen okuyun........

Beş yaşında idim. Rahmetli babaannem pirinç ayıklıyordu. Bir tane yere düştü. Babaannem eğildi, aramaya başladı. Sağa bakıyor, sola bakıyor, bulmaya çalışıyordu . Çocukluk iste, -Aman babaanne dedim. - Bir pirinç tanesi için bu kadar caba harcamaya, yorulmaya değer mi? Rahmetli ilk defa sertleşti bana karşı, öfkeyle doğruldu. -Sen oturduğun yerden ahkâm kesiyorsun, ' dedi. - Hiç...
  5. lütfen okuyun

lütfen okuyun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş