gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gergin ip çabuk kopar atasözünün anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

gergin ip çabuk kopak anlamı nedir, bu atasözü tam olarak ne demek istiyor ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Bir anlık sinirle hareket eden bir kişi, bu sinirlilik halinin sonunda mutlak suretle pişman olacağı birşeyle karşılaşır. Hatta buna benzer bir ata sözümüz daha var değerli misafirimiz. Öfkeyle kalkan zararla oturur.
    Saygılar.

gergin ip çabuk kopar atasözünün anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O İp Ya Koparsa

O İp Ya Koparsa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. it iti ısırmaz atasözünün anlamı

it iti ısırmaz atasözünün anlamı

it iti ısırmaz atasözünün anlamı nedir arkadaşlarım. Yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
  3. Laf Torbaya Girmez Atasözünün Anlamı

Laf Torbaya Girmez Atasözünün Anlamı

Laf Torbaya Girmez Atasözünün Anlamı nedir bilen var mı
  4. dost acı söyler atasözünün anlamı

dost acı söyler atasözünün anlamı

dost acı söyler atasözünün anlamı nedir? Millet dost acı söyler atasözünü sık sık kullanırız yada duyarız peki nedir bu sözün açıklaması
  5. Zahmetsiz rahmet olmaz atasözünün anlamı

Zahmetsiz rahmet olmaz atasözünün anlamı

Kızlar bana zahmetsiz rahmet olmaz atasözünü açıklamrmısınız teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş