gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Geri Adım Atan Gülben Ergen'i Sibel Can Affetmiyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sibel can gülben ergen sibel can haberleri gülben ergen haberleri gülben ergen sibel can 2011 barıştılar mı ile ilgili bilgiler burada melekler. Ünlüler dünyasında küsen küsene melekler. Hangi birini saysak ? Hande Yener Demet Akalın mı yoksa Alişan Çağla Şikel küslüğü mü ? Gülben Ergen Sibel Can da bunlardan biri. Geçtiğimiz günlerde ''bir numara '' muhabbeti yüzünden iki yıldız birbirine küstü. Ancak Gülben Ergen geri adım attı ama Sibel Can kabul etmedi. Gülben Ergen Sibel Can haberleri nasıl mı buyrun öğrenelim...

Ergen, Kurban Bayramı’nda Kıbrıs’a aynı uçakla yolculuk eden Sibel Can’ı işaret ederek “Birinci sıradaydım, arkadakileri görmedim” diyerek polemik başlatmıştı. Can, daha sonra “Şakaydı” diyerek geri adım atan Gülben Ergen’e "samimiyetine güvenmiyorum" yanıtını verdi

Günay’da önceki akşam sahne alan Sibel Can şovundan önce soruları yanıtladı. Can, Gülben Ergen’in başlattığı uçak polemiğini hatırlatan gazetecilere, “Onun samimiyetine güvenmiyorum. Ben şaka olarak görmedim. Üç çocuk annesi olan kişiye yakıştıramadığım bir üsluptu. Farklı bir şey söylememin anlamı yok. Ben şaka olduğunu düşünmüyorum” dedi.
    uçankuş

Geri Adım Atan Gülben Ergen'i Sibel Can Affetmiyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  2. Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

ayrılığın adı bir beyaz gül ağlatanın adı büyük sevdam gitme gitme kal, gitme gitme kal ağlatan bu çiçeği asla alamam öldürseler beni onsuz yapamam gitme gitme kal, gitme gitme kal söyle beyaz gül ona onsuz yapamam ayrılık çiçeği sil gözyaşımı elveda renkte büktü başını aşkıma karşılık al hayatımı ne olur söyletme ayrılık şarkısını
  3. **gülben ergen'i bitiren kolye**

**gülben ergen'i bitiren kolye**

Gerginliğin nedeni ortaya çıktı Şehrazat, Gülben Ergen'le köprüleri attı. Hatta onu mahkemeye vermeye hazırlanıyor. Bakın kavganın nedeni ne? Kayahan ile Nilüfer arasında yaşanan şarkı krizinin bir benzeri, Şehrazat ve Gülben Ergen arasında baş gösterdi. Şehrazat da tıpkı Kayahan’ın Nilüfer’e yaptığı gibi telif haklarını alamadığı gerekçesiyle Ergen’i mahkemeye...
  4. Sibel Can sevgilisimi

Sibel Can sevgilisimi

sibel can ve sevgilisi sibel canın sevgilisi can canın yeni yeni eşi Sulhi Aksüt'ten bonama aşamasında olan güzel şarkıcı Sibel Can'ın sevgilisi olduğu iddiaları ortaya atıldı.... AŞK İDDİALARI ORTALIĞI KARIŞTIRDI EŞİNDEN AYRILMAK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURAN SİBEL CAN'IN ANTALYA'DA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILAN MARDAN PALACE'IN SAHİBİ TELMAN İSMAİLOV'LA AŞK YAŞADIĞI HABERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI....
  5. Sibel Can - Benim Adım Aşk (2009)

Sibel Can - Benim Adım Aşk (2009)

01. Çantada Keklik 02. Oyunbaz 03. Eziyet 04. Başı Bağlı 05. Kıskıvrak 06. Ebedi Sevgili 07. Eğer İstersen 08. Orta Şekerli 09. Kalbimin Kıyıları 10. Benim Adım Aşk Sibel Can hayranları için beklenen bir albüm zaten sesi ve yorumu için fazla söze gerek yok herzaman olduğu gibi keyifle ve beğenile dinleyeceğiniz bir albüm:tik:

Sayfayı Paylaş