gebe
  1. bul

bul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Geri çekilme kaç ay koruma sağlar

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında bul tarafından paylaşıldı.

Geri çekilme yöntemi kaç ay koruma sağlar.

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar,
    Geri çekilme yöntemi tam olarak koruma sağlamaz. Bunu aya gindirgemek yada 1 ay 5 ay sizi güvenli şekilde korur demek kesinlikle yanlış olur. Erkek üreme organı içerisinde yol alabilmek için vücut tarafından salgılanan meni öncesi kaygan sıvıda yada sıvılarda yüksek ihtimal ile sperm bulunabilir. Bu durumda en iyisi sizin için daha net koruma yöntemleri kullanmak olacaktır diye düşünüyorum. Örneğin doğum kontrol hapı yada iğneleri kullanabilirsiniz.

3. ecosum

ecosum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    ben böle hamile kaldım :D:D

4. mutluyummmmmm

mutluyummmmmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Biz eşimle geri çekilme yöntemiyle 4 sene korunduk,korunmayı bıraktıktan uzun bir süre sonra hamile kaldım.Bir arkadaşımızda bu şekilde korunuyordu,bence bu yöntemdeki başarı oranı erkeğe bağlı bişey,herkes beceremiyor çünkü.

Geri çekilme kaç ay koruma sağlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geri çekilme yöntemi ile hamile kalma riski kaçtır hamile kalınırmı?

Geri çekilme yöntemi ile hamile kalma riski kaçtır hamile kalınırmı?

Geri çekilem yöntemi ile hamile kalınırmı kalma riski yüzde kaçtır arkadaşlar
  2. Arkadaşalr lütfen cevap geri çekilme ile hamile kalınırmı

Arkadaşalr lütfen cevap geri çekilme ile hamile kalınırmı

Geri çekilme ne kadar zaman korur hamile kalınırmı
  3. Geri Çekilme Yöntemi Hamilelikten Korurmu?

Geri Çekilme Yöntemi Hamilelikten Korurmu?

geri çekilme yöntemi nedir,geri çekilme yöntemi gebelikten korurmu,geri çekilme yöntemi hamilelikten korurmu,geri çekilme yöntemi hakkında bilgiler Dışarı boşalma nedir? Dışarı boşalma veya tıp dilinde “coitus interruptus” denilen yöntem özellikle genç çiftler arasında çok emniyetli bir yöntem olmamasına rağmen hala sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Geri çekme yöntemi olarak da bilinir....
  4. GEri çekilme yöntemi ile hamilelik yaşayanlar

GEri çekilme yöntemi ile hamilelik yaşayanlar

kızlar ben mayıs 12 de adet oldum 15ınde temzlendm 17sınde esımle gerı cekme yontemıyle ılıskıye gırdık esım bosalmadgnı soyluyor bnmde 2 gundr kasıklarmda batma gıbı hafıf bı agrı var ama baska belırtısı yok hamıle olabılırmıyım
  5. Geri çekilme yöntemiyle hamile kalınırmı?

Geri çekilme yöntemiyle hamile kalınırmı?

geri çekilme yöntemi nedir,geri çekilme yöntemi gebelikten korurmu,geri çekilme yöntemiyle hamile kalanlar,geri çekilme yöntemi ve gebelik hakkında bilgiler Geri çekme yönteminin kontrolü erkeklerdedir. Güvenilir olması; erkeğin kontrollü olması, cinsel ilişkideki tecrübesi yani penis vajinanın içindeyken boşalmamasına bağlı olmaktadır. Erkek için de bu yöntem zordur. Çünkü boşalma...

Sayfayı Paylaş