gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

***geri dön***

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

***geri dön*** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dinazorlar Geriye Dönüyor

Dinazorlar Geriye Dönüyor

dinazorlarla ilgili filmler dinazorla ilgili filmler
  2. --->: Geriye Dönen Adam

--->: Geriye Dönen Adam

Yağmur yağıyordu Benim saçlarımda kırağılar vardı Onun omzuna konmuş bir gül Sana kendimi getirdim,belki unutmuşsundur Birlikte söylediğimiz şarkıları getirdim Bir kaç gömlek bir pijama altı Tuttuğum notları,serin volta boylarında adımları sayıp susuşlarımı Elimle büyüttüğüm nazlı bir menekşeyi Gökyüzüne verdiğim dualarımı Çakmağımı,sigaramı,tabakamı ve kitaplarımı...
  3. Hazal: "Geriye Dönme" (2009)

Hazal: "Geriye Dönme" (2009)

Türk Pop müziğinin başarılı yorumcularından Hazal, uzun bir aradan sonra "Geriye Dönme" isimli yeni albümünü Yaşar Plak etiketiyle müzik marketlere sunuyor. Toplam 9 şarkının yer aldığı albümde, bestesi Hazal'a ait 2 şarkı da bulunuyor... Hazal - Geriye Dönme Görmeseydim Söz: Hazal Müzik: Dost Bilen Kırım Geriye Dönme Söz & Müzik: Dost Bilen Kırım Kuru Güller Söz: Hazal...
  4. Adetliyken gebelik testi yapılırmı ?

Adetliyken gebelik testi yapılırmı ?

Hamile kalmak isteyen, yada hamile kalmaktan korkan bayanlar tarafın dan, sayfamıza sıklıkla adet dönemin de test yapılırmı , adet dönemin de test yaparsam doğru sonuç alırmıyım diye sorular almaktayız. Biz de merak edilen , bu sorular dan ötürü ; Adet dönemin de yapılan gebelik testleri ile ilgili bu yazıyı hazırlama gereği duyduk. Gebelik testi ile ilgili ayrıntalara ---> Gebelik Testi...
  5. Hamilelik Döneminde Adet Olunur mu Merak Edilenler

Hamilelik Döneminde Adet Olunur mu Merak Edilenler

Hamilelik Döneminde Adet Olunur mu- Hamilelik denilen şey yumurtaların çatlaması ve güçlü bir sperm hücresinin yumurtayı döllemesi ile oluşan bir süreçtir. Her anne adayı ve baba adayının bu mucizeyi gerçekleştirmesi büyük bir olaydır aslında. Önce tabii ki Allahın bir hikmetidir bizlere evlat. Hamileliğin bu başlangıç dönemi yani yumurtanın döllenmesi sonrası en azından 15 gün sonrasında...

Sayfayı Paylaş