gebe
  1. ay351

ay351 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

geri döner mi sizce

Konu, 'Sevgilisinden Ayrılan Melekler' kısmında ay351 tarafından paylaşıldı.

3 hafta önce ayrıldı benden ...maddi sıkıntıları ve işle ilgili problemleri vardı.benle evlenmek istiyodu ama bu sorunlar yüzünden yapamayacagını söyledi.bi kere yanına gittim daha sonra gelme daha kötü oluyoruz dedi arkadasım dün yanna ugramış beni özlediğini falan söylemiş ancak başka caresi olmadıgını falan anlatmış ben onu cok özlüyorum bu sorun ikimizin sorunu diye onunla birlikte hareket etmek istiyorum ama izin vermiyor benden adam olmaz falan diyor ne yapacagımı sasırdım yardım edin

2. berfu akyuz

berfu akyuz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    hayatım bekleyin yani hemen evlenmek zorunda değilsiniz ki, zamana bırakın, her maddi sıkıntı geçicidir, sabredin

geri döner mi sizce konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kuşlar göç ettikten sonra niçin geri dönerler?

kuşlar göç ettikten sonra niçin geri dönerler?

Kuşların kış ayları gelirken niçin güneye, ılıman bölgelere göç ettiklerinin nedeni herkes tarafından bilinir. Kışın beslenemeyecekleri için göç ettikleri bilgisi genel anlamda doğrudur ama kuşların göçü sanıldığı kadar basitçe izah edilebilecek bir olay değildir. Kuşların göç nedenlerinin atalarından, buzul çağı zamanlarından kalma olduğunu ileri sürenler de var. Ancak günümüzdeki görüşler,...
  2. Kuşlar Göç Ettikten Sonra Niçin Geri Dönerler?

Kuşlar Göç Ettikten Sonra Niçin Geri Dönerler?

Havalar ısınmaya başladı ve çok yakında göçmen kuşların geldiklerini görmemize sayılı günler kaldı yaz sonu giden bu göçmen kuşların havalar ısındıktan sonra neden tekrar geldiklerini merak ediyorsanız işte cevabı Kuşların kış ayları gelirken niçin güneye, ılıman bölgelere göç ettiklerinin nedeni herkes tarafından bilinir. Kışın beslenemeyecekleri için göç ettikleri bilgisi genel anlamda...
  3. Kuşlar Göç Ettikten Sonra Niçin Geri Dönerler ?

Kuşlar Göç Ettikten Sonra Niçin Geri Dönerler ?

göç,kuş göçleri,leylekler,kuş türleri,kuşlar niçin göç eder,kuşların özellikleri. Kuşların kış ayları gelirken niçin güneye, ılıman bölgelere göç ettiklerinin nedeni herkes tarafından bilinir. Kışın beslenemeyecekleri için göç ettikleri bilgisi genel anlamda doğrudur ama kuşların göçü sanıldığı kadar basitçe izah edilebilecek bir olay değildir. Kuşların göç nedenlerinin atalarından,...
  4. Bumeranglar Nicin Geri Döner?

Bumeranglar Nicin Geri Döner?

bumeranglar niçin geri döner, nedeni nedir, ne şakilde dönerler konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Hep merak etmişimdir neden diye öğrenmiş oldum sonunda. Hep birlikte öğrenelim melekler :) Bilinenin aksine bütün bumeranglar geri gelmezler. Fırlatana geri dönebilen bumeranglar sadece Avustralya yerlileri Aborijinler tarafından spor olarak veya kuş sürülerini...
  5. döner mi :(

döner mi :(

merhaba bayanlar çok tartışıyoruz kavga ediyoruz diyerek sevgilim beni terk eti sevgisinden şüphem yoktu çok şaşırdım lütfen bitmesin diye yalvardım hatta ama bana bırak böyle bi böyle kalsın bak bakalım ne oluyor diyerek gitti bende hoşçakal dedim sizce geri döner mi :(

Sayfayı Paylaş