gebe
  1. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

geri gelmez çocukluğum.............

Konu, 'Nostaljik Resimler' kısmında sementha tarafından paylaşıldı.

hayatta üç şey geri gelmez hayatta 3 şey geri gelmez dünyada 3 üç Neler aldın hayat benden bir bilsen… Birçok sevdiğimi, umutlarımı, belkilerimi , neşemi, oyunlarımı, çocukluğumu.. En çok çocukluğuma üzüldüm ama. Umudum belki hala var biraz, ama çocukluğum yok. Oynadığım oyunlar, koştuğum bahçe, şeker veren teyze, terliyken su içtiğim çeşme… Hiçbiri yok artık. Yoklar yerlerinde. Kimi kırılmış, kimi “yıkılmış”, yenilmiş sana…
    Sabah kalktığımda yine bahçede oyun oynama isteği duymak istiyorum. Onu bile almışsın be hayat. O hissi de duyamıyorum. Görmek istemiyorum bu dünyanın pisliğini, yine çocuk gibi bakmak istiyorum sana, içimde kuşku olmasın istiyorum. Gerçek niyetleri bilmek istemiyorum! Yine masum oyunlarda kötü olarak en fazla “oyunda” mızıkçılık görmek istiyorum… “Yaşamda” değil. Sadece oyunda sahte hayvan taklitleri istiyorum. Gerçek değil.. En fazla ağızdan çıkan ateş sesleri ve sahte ölüm taklitleri istiyorum. Gerçek değil…
    Çok şey mi istiyorum… Sadece çocuk kalmak…
    Biliyorum sana biraz haksızlık ediyorum. Her aldığın iyi, her aldığın sevdiğim şeyler değildi… Bendeki “kötü”leri de zehirleri de aldın. Düşüncesizliğimi, deneyimsizliğimi aldın. Olgunluk, bilgi, beceri… Belki de fazlasını verdin. Ama sadece “belki”.
    Aldın, alıyorsun, alacaksın… Zaten sahip olamadığım senin hesabını sormuyorum…
    Ama keşke çocukluğum kalsaydı be hayat… Daha da kötüsü gençliğimi de alıyorsun her geçen gün.
    Daha ne alacaksın benden? Ne vereceksin? Merak ediyorum…
    (her hakkı yüreğimde saklıdır)

alıntı.....​

2. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: geri gelmez çocukluğum.............

geri gelmez çocukluğum............. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Gelmezsin

Doğuş - Gelmezsin

doğuş sevmezsin ömre bedel ömrümün kıyafetleri doğuş sevsende Akşam olur penceremde Güneş doğmaz odama yine Karanlığa hapsolmuşum Ağıt yakar yalnızlık yine Mutsuzluk sardı beni Umutsuzluk hep peşimde Aylar yıllara vuruyor Sebebini çözmüş değilim İstesem de gelemezsin Sevsen de sevmezsin Yanlışı affetmezsin Sevdiğimi görmezsin Parçalanırım, dağlanırım Pişmanlığıma ağlarım Son bir defa...
  2. Yarın Neden Geri Gelmez Biliyor Musunuz?

Yarın Neden Geri Gelmez Biliyor Musunuz?

Kendinizi başkasına anlatmayın. Sizi seven kişinin buna ihtiyacı yok; sevmeyen de inanmayacaktır zaten. Onun hayatında bir seçenek isen, onun senin için öncelik olmasına müsaade etme. İlişkiler en iyi dengeli olduğunda yürür. Sabah uyaandığımızda iki basit seçeneğimiz vardır. Tekrar uyuyup rüya görmek veya uyanıp rüyanın peşinden koşmak. Bize değer verenleri ağlatırız. Bize değer vermeyenler...
  3. EcEl GeLmEz...

EcEl GeLmEz...

uslanmam.com

Sayfayı Paylaş