gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Geri gelsin barışsın duası

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

geri gelsin duası sevdiğim geri gelsin duası sevdiğim beni arasın beni arasın [​IMG]
    Sevdiğinle aranız bozulmuşsa veya birileri bozmuşsa veya eşinizle vs aşağıdaki duayı vereceğim. İnşallah hayırlara vesile olur ve hayırlara kullanırsınız,

1. Niyet edilecek
    2. Her namazdan sonra ,
    3.Bakara suresi 186. Ayet 7 kere okunacak mecbur,
    4.Bakara suresi 271. ayet 7 kere okunacak mecbur
    5. Ayetel Kürsi 7 kere okunacak
    6. Fatiha Nas Felak İhlas birer kere okunacak,
    7. Dışarda gördüğün fakirin birine , camiye yardım amaçlı, sadaka verilecek ( Miktar önemli değil)

Rabbim gönlünüzdekini size eylesin hayırsızı hayırlı etsin insan alemine hayırlı bir insan etsin. Rabbim ol demesi yeter hemen o oluverir,

Geri gelsin barışsın duası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dümdüz saçlar geri geldi!

Dümdüz saçlar geri geldi!

saçımızı nasıl düzleştiririz saçı nasıl düzleştiririz Saçlar bu sene o kadar düz ki; eskilerin 'mısır püskülü' dediği cinsten... Fönle ya da düzleştirici saç tostlarıyla kolayca sahip olunabilecek düz saçlar, kadınların eskiden beri ilk tercihi. Bunun en önemli nedeni ise, kadınların kendilerini düz saçlarla daha seksi ve etkileyici hissediyor olması... * Her tür ortamla uyum sağlayabilen...
  2. fuat  - geri geldi

fuat - geri geldi

Fuat-Geri Geldi Nakarat: Rapimi çarmıha gerenleri(gönder) Batı Berlin geri geldi eğil hiç bişey olmadan yeraltı değil kemiklerin kireçlendi[x2] Rapin bayrağını müzik setine geçiriverdi & rapim getirir derdi & uçurumun ağzında eşiğinde beyaz mendil sallar & bir bakmışsın hasmım feat ister & fuat narkoz mercek neşter & bana 5 değil 10 ver & gönder gülen bir yüz astar...
  3. Seda Sayan - Geri Gel

Seda Sayan - Geri Gel

Gözlerim dalıyor yine uzaklara Seni arıyorum karanlıklarda Bulamıyorum ne yapsamda Çok özlüyorum nerdesin Geri gel bana ne olursun Beni sev ne olursun Dayanamıyorum artık Söz-Müzik : Kerem Ökten
  4. Bol Pantolonlar Geri Geldi

Bol Pantolonlar Geri Geldi

erkek bol pantolon modelleri bol pantolon modelleri kesim erkek Kış mevsiminin en kullanışlı giysisi, yaklaşmakta olan ilkbahar ve yazın da vazgeçilmezi olacak. Rahatlığı kadar sağladığı konfor ve şıklık ile büyük beğeni toplayan pantolonlar, sadece TBMM'de değil modada da emin adımlarla ilerliyor. Tüm modacı ve tasarımcıların koleksiyonlarında geçmiş yıllardakinlere benzemeyen...
  5. çizgili desen modası geri geldi

çizgili desen modası geri geldi

çizgi desenli halı örnekleri Çizgi desenli kilimler çizgili desen halılar yeniden moda oldu meleklerim. Yatay, dikey ince çizgi kalın çizgi gibi çeşitleri bulunan çizgili halı modelleri evinizde şık bir hava yaratacaktır. Halı modelleri arasında sade sevenlerin tercihi olacağını düşünüyoruz.

Sayfayı Paylaş