gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Geri sayım başLadı... 9-8-7-6-5-4-3-2-1-0

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

geri sayım animasyonu [​IMG]

Geri sayım başLadı... 9-8-7-6-5-4-3-2-1-0 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte yapılacak doğum egzersizleri 1 2 3 4 5 8 aylık egzersizler

Gebelikte yapılacak doğum egzersizleri 1 2 3 4 5 8 aylık egzersizler

Hamilelikte egzersiz yapmak erken doğumu önlüyor Hamilelik te egzersizin önemi bir kez daha ortaya çıktı Erken doğum riskini azaltan hamilelik egzersizlerini doğru ve düzenli yaptığınız taktirde eğer erken doğum riskiniz varsa bu en aza inecek yada bu risk tamamen kalkacaktır Konuyla ilgili Uzman doktorun yaptığı açıklamalara geçiyorum şimdi arkadaşlar Hamileliğin ilk altı aylık döneminde...
  2. kan değerinin 1 2 3 4 5 6 olması ne demek

kan değerinin 1 2 3 4 5 6 olması ne demek

kan değerinin 1 2 3 4 5 6 olması ne demek? bu rakkamlar ne anlam taşıyorlar arkadaşlarım.
  3. Adetime 2 3 4 5 6 7 gün var göğüslerim şişti  hamilemiyim?

Adetime 2 3 4 5 6 7 gün var göğüslerim şişti hamilemiyim?

adetime 2 gün var gögüs uçlarım ağrıyor hamilemiyim,adetime 3 gün var belim ağrıyor hamilemiyim,adetime 4 gün var akıntım var hamilemiyim,adetten bir kaç gün önce hamilelik belirtisi olurmu,gebelik belirtileri hakkında bilgiler Adet öncesi gebelik belirtilerini görmek mümkün olmadığı gibi her belirti beklenen ya da beklenmeyen gebeliğin habercisi olmayabilir. Adetime 3, 4, 7 gün var...
  4. 1-2-3-4-5-6 haftalık gebelikte beta hcg değerleri kaç oluyor

1-2-3-4-5-6 haftalık gebelikte beta hcg değerleri kaç oluyor

Kızlar yakında aranıza katılacağım ama 1. hafta 2. hafta 3 4 5 ve 6. haftalık gebeliğimi beta hcg değerleri ile bilebiliyor muyum daha doktora gitmedim ve yeni yeni hamileyim acaba birileriniz bana kaç haftalık hamileyim söyleyebilir mi lütfen misal benim yaptırdığım testte 129.44 çıktı buna göre ben kaç haftalık hamile kalmış oluyorum yani bebeğim kaç haftalık kızlar teşekkür ediyorum...

Sayfayı Paylaş