gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Geride Kalan AŞK !!!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Aşk,
    Bu zamanda anlamı bana en uzak olan kelime.
    Ne demek olduğunu bile sadece eski Türk filmlerinden biliyorum.Kim şimdi sevdiği insan ugruna ölecek kadar çok seviyor,kim sevdiği insan için herşeyi göze alıyor.Yok,yok,yok...
    Bir bakıyorsun bir hafta başkasıyla birlikte, onsuz yapamam,bu zamana kadar nasıl yaşamışım o olmadan diyor.Sonra tekrar baktığında kolunda başka biri.AŞKsizce böyle bir duygu mu ?Sadece eğlenceden ibaret mi,hiç içinde saf ,tertemiz duyguları barındırmaz mı? SENİ SEVİYORUM demek bile o kadar kolay geliyorki artık insanlara..Bu kadar basit bir kelime mi seni seviyorum demek ?Benim bildiğim seni seviyorum içinde o kadar büyük anlamlar taşıyan yüce bir kelimeydi...Şimdi ise herkesin ağzında sakız misali dolanan bir kelimeden ibaret...
    Artık şarkılardaki aşk bile SAHTE...İnanmıyorum hiçbirine
    Eğer aşk buysa istemiyorum kalsın geride...
    Ben yinede eskisi gibi tertemiz bileyim aşkı...

kar_tanesi

Son düzenleme: 20 Temmuz 2009
  2. ßeßi$iM

ßeßi$iM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    AnLattığıN gißi temiz, ßeNdeki..

3. cılgın_melek

cılgın_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir yazı olmuş,tam da şimdiki aşkları anlatıyo ellerine saglık

4. 99karanfil

99karanfil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm aşk dediğinin aslında şimdiki nesil ne anlama geldiğini unutmuş görünüyo ,aslında aşk ömür boyu unutulmayan bir yaradır, her zamanda acısını hissedersin, iinsan eskiye dönünce aşka aşık olası gelir ,ben öyleyim şahsen aşk öylesine yüce bir duygudurki baş üstünde taşınalısı asla ama asla unutulmaması gerken bir yüce bir duygudur,,, şimdikilerin oyuncağı olmuş buda ayrı tartışılması gereken bir konu bence

5. k.a.y.r.a.

k.a.y.r.a. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    süper bi paylaşım teşekkürler

6. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    grçekten çok güxzel =)

Geride Kalan AŞK !!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yemen’den geriye kalan...

Yemen’den geriye kalan...

yemen şehitleri listesi yemen şehitleri isim listesi savaşı sehitleri Yürek burkan bir Yemen türküsü ve birkaç mezar taşı… 300 bine yakın şehit verdiğimiz Yemen'den geriye kalanlar bunlar. Türkü belki yüzlerce yıl daha dilden dile dolaşacak ama şehitlerin geride bıraktığı son mezarlar da yok olmak üzere. ‘Yemen Çölü nasıl bir ölü uykusundasın ki bunca şehidin kanı seni yeşertemedi. Anaların,...
  2. Senden Sonra Geriye KaLan Ben..

Senden Sonra Geriye KaLan Ben..

Hani bir kağıda birşey yazarsın, sonra silersin, yanlış yazmışsındır çünkü..! Silginin tozunu elinle temizlersin gider, ama kağıda dikkatli baktığında yanlış olan yazının izini görürsün...İşte sende benim yüreğime yazılmış olan bir yanlışlıksın, silmeme rağmen izlerini taşıdığım..! Yalınayak yürüdüm hep sana ulaşmak için..Hissederek herşeyi..Yürürken kirlensede, batan şeyler canımı acıtsada...
  3. senden geriye kalan içimdeki bu unutulmuşluk

senden geriye kalan içimdeki bu unutulmuşluk

Senden geriye kalan Suskun bir dil.. Asık bir surat.. Saçı sakalına karışmış, Ve hep uzağa bakmaktan, Gözleri bozulmuş bir adam.. Duraklarda öylesine oturup, Hiçbir otobüse binmeyen. Elerini cebine koyup Binlerce insanın koşuşturduğu caddelerde Kimsesizliğine aldırmadan, Kahpeliğine inat, Dimdik yürüyen... Senden geriye kalan, Kaşları çatık... Öfkeden elleri yumruk yumruk.. Zehrini içine...
  4. Titanik'ten geriye kalan şişedeki mesaj

Titanik'ten geriye kalan şişedeki mesaj

Anaİstanbul °C Titanik'ten geriye kalan şişedeki mesaj Dünyayı sarsan kazanın trajik insan hikayelerinden biri daha gün yüzüne çıkarıldı Haberi Kaydet Arkadaşına Gönder 08 Mart 2012 13:42 - 0 Yorum - 9,895 Okunma GALERİ İÇİN TIKLAYIN Duygu Bayar Ekren'in haberi Dünyayı sarsan Titanik kazasının kurbanlarından İrlandalı Jeremiah Burke'ün 100 yıl önce Titanik'in güvertesinden bir...

Sayfayı Paylaş