gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Geride Kalmakmış Zor Olan...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Geride kalmakmış zor olan.
    Giden otobüsün soğuk camına başını yaslayıp,gözyaşlarını akıtmak değil... Gidenin ardından ağlayarak el sallamakmış zor olan....
    Zor olan geleceğin getireceği kaygılarla sıkışan bir yüreği taşımak değilmiş,göğüs kafesinin altında...
    Hasretin ateşiyle yanan bir yüreği gözyaşlarının vuslat masalıyla avutmaya çalışmakmış zor olan...
    Gittiğin yerin en tenha postanesinden üç beş satırlık iyi haber namesi atmak değilmiş zor olan...
    Zor olan her sabah pencerenin önünde postacının gelişine kurmakmış saatleri... Başını alıp,kendini alıp,anıları valize koyup mavilere gitmek değilmiş zor olan... Zor olan herşeye rağmen,kendine rağmen,yaşama rağmen inadına kalmakmış...Gitmemekmiş... Beklendiğini bilmek,beklenmek değilmiş zor olan... Asıl zor olan beklemekmiş...
    Ben kolayı seçmişim bu güne kadar...
    Şimdi ise en zoru yaşıyorum...
    Seni seviyor ve bekliyorum...

2. ßeßi$iM

ßeßi$iM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hasretin ateşiyle yanan bir yüreği gözyaşlarının vuslat masalıyla avutmaya çalışmakmış zor olan...

Geride Kalmakmış Zor Olan... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zor Olan Sevmek

Zor Olan Sevmek

Anladım artık gitmem diyorsun Seni çok seviyorum üzmem diyorsun Sen bunu bana hep yapıyorsun Her defasında yine beni üzüyorsun Kıymetimi bilmen için gitmem mi gerek Sevdiğini anla artık büyüdün bebek Masal değil ki bu aşk öğrenmen gerek Gitmesi kolay olur,zor olan sevmek
  2. Doğru Olan Zordur

Doğru Olan Zordur

(Ceza) Bir kelebeğin ömrü kadar mutluluk yeter kimisine yetmez dünya toz pembe kimi gelene ölmeyecek gibi yaşamını sürene alnı ak sırtı pek karnı tok şükretmek lüksü aramamak zor gelir masum hayaleri karalamamak yasaklanan kapıları aralamamak düşen gençlik art niyet arayamamak aradığı zaman hiç dost bulamamak iyi günde ve zor günde aranmak zor günde insana yaranmak açılan yaraları kapatarak...
  3. Nalan - Zor Olan Sevmek

Nalan - Zor Olan Sevmek

anladım artık gitmem diyorsun seni çok seviyorum üzmem diyorsun sen bunu bana hep yapıyorsun her defasında yine beni üzüyorsun kıymetimi bilmen için gitmem mi gerek sevdiğini anla artık büyüdün bebek masal değil ki bu aşk öğrenmen gerek gitmesi kolay olur,zor olan sevmek
  4. Zor olan benim

Zor olan benim

Düğümlendim.. Her bir düğümü tek tek çözmeye çalıştıkça ellerimle, yeni düğümler oluşuyor adeta..! hiç çözülmeyecekmişçesine.. Bu kez her şey daha zor... Aslında zor olan ne sensin ne de hayat. Zor olan benim bana.. Artık zor geliyorum kendime.. Yoruldum... Bir daha düşersem, kalkamayacağım ayağa, hissediyorum. Belki uzatacaksın elini ama, bu kez ben tutamayacağım, biliyorum......
  5. Ayben ft.ceza-doğru olan zordur

Ayben ft.ceza-doğru olan zordur

(Ceza) Bir kelebeğin ömrü kadar mutluluk yeter kimisine yetmez dünya toz pembe kimi gelene ölmeyecek gibi yaşamını sürene alnı ak sırtı pek karnı tok şükretmek lüksü aramamak zor gelir masum hayaleri karamamak yasaklanan kapıları aralamamak düşen gençlik art niyet arayamamak aradığı zaman hiç dost bulamamak iyi günde ve zor günde aranmak zor günde insana yaranmak açılan kapıları kapatarak...

Sayfayı Paylaş