gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

gesi bağları---nota

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gesi bağları tab gesi bağları notaları nota notası baglari nota [​IMG]

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

yaa çok işime yaradı

gesi bağları---nota konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. - Gesi Baglari -

- Gesi Baglari -

gesi bağları resimleri gesi bağlarında dolanıyorum notaları resimleri bağları görüntüleri fotoğrafları Gesi Bağları Türküsünün hikayesi; Kayseride annesi ile yasayan genc kız Kayseri iline baglı gesi kasabasına gelin gider ozamanın sartlarında ulasım zor oldugu için genç kız kayseriye gidip gelemez ve annesine olan özlemi onu cok üzer kocası vurdum duymaz gamsız birisidir genc kızla hic...
  2. bak bak şaşır :Pp

bak bak şaşır :Pp

Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutlarında görüntüleyebilirsiniz. Resim otomatik olarak küçültüldü. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutlarında görüntüleyebilirsiniz. Resmin orjinal boyutu 700x381 büyüklüğü 42KB. Resim otomatik olarak küçültüldü. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutlarında görüntüleyebilirsiniz. Resmin orjinal boyutu 700x430 büyüklüğü 63KB....
  3. Bakım

Bakım

Araç, makina vb. gibi şeylerin elden geçirilerek tekrar iyi duruma getirilmeleri iş ve tasarıda aksayan yönleri tesbit etmeye, sağlık kontrolünden geçmeye delalet eder.
  4. Selda Bağcan - Gesi Bağları

Selda Bağcan - Gesi Bağları

gesi bağları tab gesi bagları tab baglari selda bağcan bağları tabı Gesi bağlarından dolanıyorum Yitirdim yarimi amman aranıyorum(2) Bir çift selamına güveniyorum Gel otur yanıma hallarımı söyleyim Halımdan bilmiyor ben o yari neyleyim Gesi bağlarında üç top gülüm var Hey Allahtan korkmaz sana bana ölüm var(2) Ölüm var sa bu dünyada zulüm var Atma garip anam beni dağlar ardına Kimseler...
  5. Bakla

Bakla

BAKLA: İdrar yollarını temizler. Böbrek ağrılarını dindirir. Böbrek iltihaplarını giderir. Böbrek kum ve taşlarının düşürülmesine yardımcı olur.

Sayfayı Paylaş