gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

get azim get

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ekranların sevilen dizisi Avrupa Yakası' na uyarı geldi... güzel ikili Dilber ve Azim cinselliği ön plana tarsa neler olur....... AVRUPA YAKASI'NA CİDDİ İKAZ!
    AVRUPA YAKASI'NDA BİNNUR KAYA'NIN CANLANDIRDIĞI DİLBER HALA İLE ATA DEMİRER'İN CANLANDIRDIĞI AZİM KARAKTERLERİNİN CİNSEL İÇERİKLİ KONUŞMALARI İZLEYİCİYİ RAHATSIZ EDİYOR...

Sabah gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ'a mesaj gönderen bir izleyici, şöyle yazmış:

'Azim karakteri ile Dilber Hala karakterleri arasındaki diyaloglar genellikle c**nsellik üzerine oluyor. 60 yaşlarındaki iki kişinin bir araya geldiklerinde birbirlerine kur yapmaları, halvet olmak için sürekli zaman ve zemin kollamaları çok çirkin oluyor. Dilber Hala'nın kokular sürmesini, Azim'in cinsel açlık çekiyor gibi hareket etmesini komik değil, iğrenç buluyorum.'

Seyircilerin hepsini birden memnun etmek kesinlikle mümkün değil. Örneğin; Avrupa Yakası'nda Azim ile Dilber Hala'nın aşk muhabbetleri kimilerine pek şirin geliyor. Kimileri ise durumdan rahatsız olduğunu dile getiriyor. İşte ikinci gruba giren ve adının açıklanmasını istemeyen bir okurumuzun gönderdiği elektronik posta: (Yapımcıların, yönetmenlerin, senaristlerin işlerinin ne denli zor olduğunu anlatmak için yayınlıyorum.) 'Azim karakteri ile Dilber Hala karakterleri arasındaki diyaloglar genellikle c**nsellik üzerine oluyor. 60 yaşlarındaki iki kişinin bir araya geldiklerinde birbirlerine kur yapmaları, halvet olmak için sürekli zaman ve zemin kollamaları çok çirkin oluyor. Dilber Hala'nın kokular sürmesini, Azim'in cinsel açlık çekiyor gibi hareket etmesini komik değil, iğrenç buluyorum.

Bu, gerçek hayatta olabilir ama her yaştan izleyiciye sahip bir komedi dizisinde güldürü unsuru olarak kullanılmamalı. Bu diziyi çocuklarıyla veya torunlarıyla seyredenlerin yüzlerinin kızardığını tahmin ediyorum.' Evet, işte size farklı bir görüş açısı. Bir de 'Canım Ailem' dizisinin içine son bölümlerde kavga ve silahların girmesine itiraz eden izleyiciler var. Hep diyorum ya, elçiye zeval olmaz!..

get azim get konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. OFFSPRING - Why don't you get a job

OFFSPRING - Why don't you get a job

the offspring why don t you get a job sözleri why don t you ile ilgili cümleler dont ile ilgili cümleler WHY DON’T YOU GET A JOB My friend's got a girlfriend Man he hates that bitch He tells me every day He says 'man I really gotta lose my chick In the worst kind of way' She sits on her ass He works his hands to the bone To give her money every payday But she wants more dinero just to stay...
  2. Jojo - get out ( leave )

Jojo - get out ( leave )

I've been waiting all day for ya babe Bütün gün seni bekledim bebeğim So won't cha come and sit and talk to me Gelip benimle oturup konuşmayacak mısın? And tell me how we're gonna be together always Ve bana nasıl daima birlikte olabileceğimizi söyle meyecek misin Hope you know that when it's late at night Umarım gecenin geç saatlerindeyken biliyorsundur I Hold on to my pillow tight Yastığıma...
  3. Akıllı Ol ( Get Smart )

Akıllı Ol ( Get Smart )

gösterim tarihi: 29 Ağustos 2008 yönetmen: Peter Segal oyuncular: Bill Murray , Steve Carell, Anne Hathaway , Ken Davitian senaryo: Tom J. Astle, Matt Ember müzik: Trevor Rabin görüntü yönetmeni: Dean Semler tür: Aksiyon - Komedi süre: 110 yapım yılı: 2008 ülke: ABD dağıtımcı: Warner Bros. Maxwell Smart (Steve Carell) KAOS adıyla bilinen suç örgütünün dünyayı ele geçirme...
  4. Bu Kanunla yurtdışında geçen sürelerin borçlandırılması ile ilgili bir değişiklik get

Bu Kanunla yurtdışında geçen sürelerin borçlandırılması ile ilgili bir değişiklik get

ssk yurtdışı borçlanma ve tahsis işlemleri daire başkanlığı Bu Kanunla yurtdışında geçen sürelerin borçlandırılması ile ilgili bir değişiklik getirildi mi? 3201 sayılı Kanunda yapılan değişiklikle, l8 yaşını doldurmuş Türk Vatandaşlarının Türk Vatandaşı olarak yurt dışında geçen ve belgelendirilen sigortalılık süreleri ile bu sürelerin arasında veya sonunda her birinde bir yıla kadar olan...
  5. Avril Lavigne - Get Over It çeviri

Avril Lavigne - Get Over It çeviri

Sliping down a slide, Kaydıraktan kayıyorum I did enjoy the ride, Kaymaktan hoşlandım Don't know what to decide, Bilmem ne karar verdin You lied to me Bana yalan söyledin You looked me in the eye Gözlerimin içine baktın It took me by surprise Bu beni şaşırttı Now are you gratified? Şimdi memnun musun? You cried to me benim için ağladın LaLaLaLaLaLa Don't turn around, Etrafta dönme...

Sayfayı Paylaş