gebe
  1. kum

kum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Getİrİ

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında kum tarafından paylaşıldı.

Neyİn Getİrİ Bİzİ Nerelere SÜrÜkler Kadin Kokusu Derİne....

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Getİrİ
    hıııı??? anlamadın ama hoş geldin:D:D

3. Peri_TK

Peri_TK Forum Okuru

Ce: Getİrİ

hahahaha cok güldüm su basindaki hii?'ya :D

bende anlamadim ama hosgeldin aramiza..

Getİrİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karışık Nickler Getirdim

Karışık Nickler Getirdim

ßisDé nuMaRa ßoL RahaT oL KénDini KasMa !! ßanaNé a$ıq oLjam a$ıq oLjam !! xD SonDunuS,,KorKtuNus,,siS yOqtuNus !! Pas wéR,şuT çéK,KaLéyé aßaN,,AmaN yıKıLma ROCK ßaßaN P**Liq yaPanı aFFedmeK yOq,eTraFta uÇan akßaßaLar çOq .. qÖsLériMi aÇsamDa séN ÇıqsAn kaR$ımA qéL ßénY aZadéD kayßoLdum kaRanLıqTA !! Hér aCınıN ßir ßédéLy waR !! qdMéq wé yoL aLmaq aNcaq sNa yaKısı®...
  2. Oto yarışı ölüm getirdi

Oto yarışı ölüm getirdi

Avcılar'da, yarış yapan 2 otomobilden biri yol üzerindeki üst geçidin ayağına çarpıp takla atarak yaklaşık 100 metre sürüklendi. Kazada, 25 yaşındaki bir genç hayatını kaybetti, 2 kişi de yaralandı. Sürücüler, Avcılar ile Merter arasında her gece yarış yapıldığından, bu durumun kazalara sebep olduğundan yakınarak, yetkililerin önlem almasını istedi. Kaza, saat 02.00 sıralarında D-100...
  3. İlişkini Eğlenceli Hale Getirin

İlişkini Eğlenceli Hale Getirin

Genellikle ilişkilere bizi mutlu etmelerini umarak başlarız. O insanın doğru kişi; geçmişteki hataları tekrarlamadığımız, en sonunda aradığımız aşkı, desteği, arkadaşlığı ve hayranlığı bize verebilecek kişi; olduğunu umarız. Her insanın umut ve beklentiler listesi vardır ve bunlar yerine getirilirken herkes mutludur. İlişkilere bu tarz yaklaşım her ne kadar normalse de genellikle hayal...
  4. Hırka ve yelek getirdim.

Hırka ve yelek getirdim.

Hırkalar ve yelekle sıcacık bir kış geçirelim.

Sayfayı Paylaş