gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

gevrek yemek

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir pastaneden gevrek alarak yediginizi görmek, çok çetin bir durum karsisinda çaresiz kalacaginiza, gönül isinizin karsi tarafça anlayissizlikla karsilanacagina, bu duruma da çok fazla üzüleceginize delalet eder.

gevrek yemek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pekmezli Mısır Gevreği:

Pekmezli Mısır Gevreği:

gebelikte mısır gevreği hamilelikte mısır gevreği 1 çay bardağı mısır gevreği 1 çay bardağı yulaf ezmesi 1 çay bardağı soğuk süt 2 kaşık yoğurt 1 yemek kaşığı pekmez İstenirse küçük doğranmış meyveler Mısır gevreği ve yulafı bir kasede karıştırıp üzerine yoğurt, süt ve pekmezi dökün. Hepsini iyice karıştırıp isterseniz küçük doğranmış mevsim meyvelerinden üzerine dökün.
  2. pekmezli mısır gevreği

pekmezli mısır gevreği

1 çay bardağı mısır gevreği 1 çay bardağı yulaf ezmesi 1 çay bardağı soğuk süt 2 kaşık yoğurt 1 yemek kaşığı pekmez İstenirse küçük doğranmış meyveler Mısır gevreği ve yulafı bir kasede karıştırıp üzerine yoğurt, süt ve pekmezi dökün. Hepsini iyice karıştırıp isterseniz küçük doğranmış mevsim meyvelerinden üzerine dökün.
  3. yemek

yemek

mumbar dolması nasıl yapılır?Acil cevap gerekiyor.....
  4. Anasonlu Gevrek Tarıfi Resimli yapılışı burada

Anasonlu Gevrek Tarıfi Resimli yapılışı burada

Anasonlu Gevrek Dilimler Tarifi: Anasonlu Gevrek Dilimler nasıl yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce evde ekmek yapılışı tarifi sunmuştuk. Şimdi de çok lezzetli bir tarif sunuyor ve anasonlu gevrek tarifi paylaşıyoruz. Malzemeler -150 gr tereyağı -1,5 su bardağı toz şeker -3 tane yumurta -2 tatil kaşığı anason -2 tane limonun...
  5. kalabalikla yemek yemek

kalabalikla yemek yemek

2 gecedir ruyamda kalabalik masada yemek yenildigini goruyorum insanlar net degil birkac konustugum insan var tanidigim digerlerini gormuyorum. Birde kayinpederimin elinde 2 tane bilezik vardi ikiside ayniydi kalin islemeli sari bir altin bilezik birini benim sol koluma takti begenmedim ama bisey demedim

Sayfayı Paylaş