gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Geyik Mesajlar istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam millet biraz günün stresini atalım istedim ve sizden yeni ve eğlenceli Geyik Mesajlar yazmanızı rica edeyim dedim bilmem iyi dedim mi :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Geyik Mesajlar istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. geyik mesajlar...

geyik mesajlar...

Pire itte, cep telefonu yiğitte bulunur. Yiğidin cep telefonu meydandadır. Alışmadık cepte telefon durmaz. Ey cep telefonlu Türk Gençliği... Arsızın yüzüne tükürmüşler,"Kapsama alanı dışındayım" demiş. İnsani dert, cep telefonunu kart oldurur. Bir cep telefonlu Türk dünyaya bedeldir. At olur meydan kalır, yiğit olur cep telefonu kalır. Boşboğazı cehenneme atmışlar,...
  2. en komik geyik mesajları

en komik geyik mesajları

Pire itte, cep telefonu yiğitte bulunur. Yiğidin cep telefonu meydandadır. Alışmadık cepte telefon durmaz. Ey cep telefonlu Türk Gençliği... Arsızın yüzüne tükürmüşler,"Kapsama alanı dışındayım" demiş. İnsani dert, cep telefonunu kart oldurur. Bir cep telefonlu Türk dünyaya bedeldir. At olur meydan kalır, yiğit olur cep telefonu kalır. Boşboğazı cehenneme atmışlar,...
  3. En Komiğinden Geyik Mesajlar Sözler Burada !

En Komiğinden Geyik Mesajlar Sözler Burada !

Geyik Sözler Geyik Mesajlar Arkadaşınıza şaka yapmak, gırgır geçmek ve biraz eğlenmek mi istiyorsunuz, o halde az sonra paylaşacağımız geyik mesajlar, tam da size göre :) Alın elinize telefonunuzu en geyik mesajlar listemizden en komik olanını seçin ve arkadaşınıza gönderin .. :D:D Arsızın yüzüne tükürmüşler,”Kapsama alanı dışındayım” demiş. İnsani dert, cep telefonunu kart oldurur. Bir...
  4. Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç Twitter Geyikleri istiyorum

Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç Twitter Geyikleri istiyorum

Kızlar magazin dünyası son günlerde Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç aşkından sallanıyor hatta duyduğum kadarıyla Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç Twitter Geyikleri bile çıkmış işte bende o geyikleri paylaşmanızı istiyorum:)
  5. Ramazan Mesajları Güzel mesajlar istiyorum

Ramazan Mesajları Güzel mesajlar istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Ramazan ayı öncesi arkadaşlarımıza eşe dosta tüm sevdiklerimize göndereceğimiz Ramazan Mesajları Güzel mesajlar paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş