gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

geyik muhabbetler

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

geyik muhabbetler komik geyik muhabbetleri '** Sık sık ameliyat olun, içiniz açılır!
    ** Oğlumun adını mafya koydum, artık ben de mafya babasıyım...

** Yazılıdan sıfır aldım, ama öneli olan katılmaktı...

** 1959´da içilen kahvelerin hatrı doldu, duyurulur.

** Yasamaya ayrı, yürütmeye ayrı zaman mı? Ben darbe kullanıyorum. Yıkıyorum, çıkıyorum.

** Sizde bit şampuanı var mı? Kirlendi hayvancıklar...

** Bende şeytan tüyü yok. Epilasyonla aldırdım.

** Size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkasına yapın. Çok zevkli oluyor.

** Abi, beni niye anlamıyon... Sende idrak yolları enfeksiyonu mu var?

** Şiddete karşı savaş açın. Şiddet yanlılarını kurşunlayın!

** Beşbinkere söyledim; abartmayı bırak!

** Eğer turist sezonundaysak, neden onları avlamıyoruz?

** Son gülen sen olacaksın. Çünkü geç anlıyorsun...

** Ey yükselen yeni nesil... İn ulan aşağı!

** Gençliğim acı veriyordu, ameliyatla aldırdım.

** Ege bir Yunan gölü deeldir. Ege, bir Türk gölü de deeldir. Biaenaleyh Ege bir göl deeldir.

** Adamın biri birgün eczaneye sinek ilacı almaya gitmiş. Eczacı ona, ´Sineğinizin neyi var acaba?´ demiş.

** Temel Fransa´ya gitmiş. Tabelada Fransa yazıyoruş. O da, ´Aaaa... Burayı da mı Sabancı aldı?..´ demiş.

** Çocuğun biri, birgün kafasını ıslatmadan şampuanlamaya başlamış. Annesi de, ´Oğlum hiç saç ıslatılmadan şampuanlanır mı?´ deyince, çocuk: ´Ama anne, bu şampuanda kuru saçlar için yazıyor...´

** Bir fil elektrik direğinden daha yükseğe zıplayabilir mi? Elektrik direği zıplayamaz ki!

** Yes abicim. Türkçe eğitime benden de okey! :hhh::hhh::hhh:

alıntıdır

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: geyik muhabbetler
    1959´da içilen kahvelerin hatrı doldu, duyurulur.

BU ÇOK HOŞUMA GITTI EMEĞİNE SAĞLIK CANIM

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

bişey değil canım

4. hacerana

hacerana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

elıne emegıne saglık guzel olmuş sabancının gırmedıgı yermı var

5. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    emeğinesağlık canım çok güzeller

geyik muhabbetler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. geyik

geyik

Kadının geyik görmesi çok sevimli ve güzel evlada, Geyik ve yavrusu mala, borçtan kurtulmaya, bekar için evlenmeye, Başının geyik başı olduğunu görmek reis ve yöneticiliğe delalet eder.Geyik görmek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir....
  2. Muhabbet

Muhabbet

Sevgi ve aşk üzüntü ve kedere, akıl ölçülerinin dışına çıkmaya; dünya sıkıntısına, hastanın vefatına; Birine aşırı derecede tutkun olmak dince ve malca noksanlığa, Allah aşkı ve neticete kişiyi gerçek aşka ulaştıran makul ve dozunda sevgi asalete, yaratıılış güzelliğine, Kişinin eşini sevmesi her türlü hayra, dünya ve ahiretin güzel nimetlerine, sünnete uymaya, Sevdiği ile vuslata ermek bazen...
  3. Reha Muhtar'la Geyik Muhabbetleri :=)

Reha Muhtar'la Geyik Muhabbetleri :=)

Geyik Muhabbetleri -En genç oğlunuz, hani şu 22 yaşında olan, o kaç yaşındaydı? -Fotoğrafınız çekilirken orada mıydınız? -Savaşta ölen kardeşiniz mi yoksa sizmiydiniz? -Yalnızmıydınız yoksa kendi başınıza mıydınız? -Çarpışma anında araçlar birbirinden ne kadar uzaktaydı? -Kaç defa intihar ettiniz? Soru: "Merdivenler alt kata iniyordu öyle mi? Cevap: "Evet" Soru:...
  4. hüdaverdi geyikleri

hüdaverdi geyikleri

- ali bey amca + efendim - sana niye ali bey amca diyolar ali bey amca + sen sorasın diye - peki niye bana hüdaverdi diyolar ali bey amca + ne bileyim oğlum ben - hüda mı veriyorum ben ali bey amca hem hüda ne demek ki + ya sabır… - ali bey amca + heee - lahmacun istemiştin ya + eee - bulamadım bende macun aldım :ehmm: - ali bey amca + efendim - ali bey amca + efendim - ali...
  5. Azıcık Geyik Muhabbeti

Azıcık Geyik Muhabbeti

Birazda geyik muhabetlerine gözatalım :D Soru: "Mr. Slatrey, balayına gittiniz değil mi?" Cevap: "Evet Efendim, Avrupa'ya gittim" Soru: "Peki eşinizi de götürdünüz mü?" Soru: "Gördüğünüz kişiyi tarif edebilir misiniz?" Cevap: "Orta boylarda sakallı biriydi" Soru: "Peki erkek mi, kadın mıydı?" Soru: "İlk evliliğiniz nasıl...

Sayfayı Paylaş