gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Geyik Oyunlar Bölümü

Konu, 'Geyik Oyunlar' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Sevgili Melekler Mekanı sakinleri, Geyik oyunlar bölümümüzde hepinizin katkılarıyla çok eğlenceli oyunlar ortaya çıkmakta, bunun için herkese teşekkürler, ancak bugün 5-6 tane var olduğu halde yeniden açılan oyunları kapattım, lütfen açılmış konulara dikkat ederek yeni oyun açalım.

İlginize teşekkürler,

(Not: Aynı oyun olduğu halde başlıklar değişik olabilir, bilginize)

:)

Geyik Oyunlar Bölümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geyik Boynuzu

Geyik Boynuzu

geyik boynuzu tozu falda geyik boynuzunun faydaları boynuzu faydaları falda GEYİK BOYNUZU Rivâyet edilir ki: Hasan Sezâî Efendi zamânında, Edirne'de, kötü yola düşmüş bir kadın vardı. Bir zaman bu kadın hâlisâne olarak tövbe edip, eski hâlinden vazgeçti. Sâlih ameller işlemeye başladı. Fakat, uygunsuz kimseler tarafından tedirgin ediliyor, rahat bırakılmıyordu. Bu kadın Hasan Sezâî'ye...
  2. geyik

geyik

Kadının geyik görmesi çok sevimli ve güzel evlada, Geyik ve yavrusu mala, borçtan kurtulmaya, bekar için evlenmeye, Başının geyik başı olduğunu görmek reis ve yöneticiliğe delalet eder.Geyik görmek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir....
  3. hüdaverdi geyikleri

hüdaverdi geyikleri

- ali bey amca + efendim - sana niye ali bey amca diyolar ali bey amca + sen sorasın diye - peki niye bana hüdaverdi diyolar ali bey amca + ne bileyim oğlum ben - hüda mı veriyorum ben ali bey amca hem hüda ne demek ki + ya sabır… - ali bey amca + heee - lahmacun istemiştin ya + eee - bulamadım bende macun aldım :ehmm: - ali bey amca + efendim - ali bey amca + efendim - ali...
  4. gezegen geyikleri

gezegen geyikleri

merkür: ya bi s. git ya popomu yaktın güneş: lan ip. sana bi koyarım çıkarsın sistemden dötün donar mars: kaç kere dedim bu iş olmaz bırak peşimi diye neptün: ya benim olursun ya kara deliğin dünya: bırakın kızı nen jüpiter: sen sen ufaklık gel bakim buraya uranüs: buyur abi bi mesele mi var jüpiter: güneş dingili tutuldu artık sistemin sefiri benim haraçları ben topluyorum bundan...
  5. spiderman 3 oyununda ilk bölümü nasıl geçerim

spiderman 3 oyununda ilk bölümü nasıl geçerim

Herşeye cevabınız var peki buna var mı ? Spiderman 3 oyununda birinci bölümü nasıl geçecem :S

Sayfayı Paylaş