gebe
  1. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

geyik sevenler hadi gelinnn:)

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında BİTTERİM tarafından paylaşıldı.

:laugh: :laugh:[​IMG]

geyik sevenler hadi gelinnn:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geyik Boynuzu

Geyik Boynuzu

geyik boynuzu tozu falda geyik boynuzunun faydaları boynuzu faydaları falda GEYİK BOYNUZU Rivâyet edilir ki: Hasan Sezâî Efendi zamânında, Edirne'de, kötü yola düşmüş bir kadın vardı. Bir zaman bu kadın hâlisâne olarak tövbe edip, eski hâlinden vazgeçti. Sâlih ameller işlemeye başladı. Fakat, uygunsuz kimseler tarafından tedirgin ediliyor, rahat bırakılmıyordu. Bu kadın Hasan Sezâî'ye...
  2. geyik

geyik

Kadının geyik görmesi çok sevimli ve güzel evlada, Geyik ve yavrusu mala, borçtan kurtulmaya, bekar için evlenmeye, Başının geyik başı olduğunu görmek reis ve yöneticiliğe delalet eder.Geyik görmek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir....
  3. hüdaverdi geyikleri

hüdaverdi geyikleri

- ali bey amca + efendim - sana niye ali bey amca diyolar ali bey amca + sen sorasın diye - peki niye bana hüdaverdi diyolar ali bey amca + ne bileyim oğlum ben - hüda mı veriyorum ben ali bey amca hem hüda ne demek ki + ya sabır… - ali bey amca + heee - lahmacun istemiştin ya + eee - bulamadım bende macun aldım :ehmm: - ali bey amca + efendim - ali bey amca + efendim - ali...
  4. evlilik geyikleri

evlilik geyikleri

Anlamsiz Evlilik Cocuk babasina : - Babacigim, annem ile nasil evlendin? Adam esine donup : - Goruyormusun, cocuk bile anlam veremiyor Evlilik! Her gun duzenli olarak edilen kavgalarin birinde dayanamayan adam: Sen oldugunde mezar tasina ne yazdiracagim biliyormusun ; 'Iste burda benim karim yatiyor,Her zaman ki gibi soguk'. 'Yaaa??' der kadin 'bende seninkine soyle yazacagim; Iste...
  5. Geyik Sözler

Geyik Sözler

Geyik Sözler istiyorum sizden kızlar lütfen bana komik Geyik Sözler yazın.

Sayfayı Paylaş