gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Geyik Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Geyik Sözler istiyorum sizden kızlar lütfen bana komik Geyik Sözler yazın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Geyik Sözler
    Kardan Adam Olur Ama Senden Adam Olmaz Dostum.

Dünya deli kanli olsaydi yuvarlak olmazdı.

Adamın Uykusu gelmiş, içeri almamış.

Besle kargayi kilo alsin.

Adam karısına inek demiş,birlikte aşağı inmişler.

Adam kafasını toplamış, burnunu bölmüş.

Damlaya damlaya su faturasi kabarik gelir.

Adam kartmış , karısı mektup.

Sık sık ameliyat olun, içiniz açılır.

Bu tüp bebek hatalı; hep gaz kaçırıyor.

Çiçekleri dalından koparmayın! Kökünden sökün.

Yalnız planlarının değil, başarılarının da tadını çıkarmaya çalış.

Ne kadar küçük olursa olsun işinle ilgilen; hayattaki dayanağın odur.

Olduğun gibi görün sevmediğin zaman sever gibi yapma.

Aşka burun kıvırma sakın; o çöl ortasında çimenli bir yerdir.

Sigara içme torununu gor, Sigara iç dedeni gör.

Kızlar bugünlerde hoşuma gitmiyor, hoşum neresi acaba?

Adamın Biri Çok Şişmiş Karısıda Izgara.

Cahiller cesur olur,enteller ise asker kaçağı.

Adam aklını kurcalamış, bozulmuş.

3. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    ruh esimi aradim bulamadim demekki essiz bir ruhum var

Geyik Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geyik Boynuzu

Geyik Boynuzu

geyik boynuzu tozu falda geyik boynuzunun faydaları boynuzu faydaları falda GEYİK BOYNUZU Rivâyet edilir ki: Hasan Sezâî Efendi zamânında, Edirne'de, kötü yola düşmüş bir kadın vardı. Bir zaman bu kadın hâlisâne olarak tövbe edip, eski hâlinden vazgeçti. Sâlih ameller işlemeye başladı. Fakat, uygunsuz kimseler tarafından tedirgin ediliyor, rahat bırakılmıyordu. Bu kadın Hasan Sezâî'ye...
  2. geyik

geyik

Kadının geyik görmesi çok sevimli ve güzel evlada, Geyik ve yavrusu mala, borçtan kurtulmaya, bekar için evlenmeye, Başının geyik başı olduğunu görmek reis ve yöneticiliğe delalet eder.Geyik görmek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir....
  3. en komik geyik sözler !!!!!!!11

en komik geyik sözler !!!!!!!11

komik geyik sözler DüNYA DöNERMİŞ, AY İSE KöFTE Aç ayı oynamaz, yedek kulübesinde bekler Adama komposto bizim lazada koyun postu gelince,bizimki heyecanla sorar: onunki niye sulu da benimki kıllı kıllı Adama sormuşlar karınızla ortak bir özelliğiniz var mı diye ? Demiş ki var aynı günde evlendik Adamın biri çölde susuz kalmış kristal kola bulmuş ama içememiş neden? cevap:kristal kolanın...
  4. hüdaverdi geyikleri

hüdaverdi geyikleri

- ali bey amca + efendim - sana niye ali bey amca diyolar ali bey amca + sen sorasın diye - peki niye bana hüdaverdi diyolar ali bey amca + ne bileyim oğlum ben - hüda mı veriyorum ben ali bey amca hem hüda ne demek ki + ya sabır… - ali bey amca + heee - lahmacun istemiştin ya + eee - bulamadım bende macun aldım :ehmm: - ali bey amca + efendim - ali bey amca + efendim - ali...
  5. En Komiğinden Geyik Mesajlar Sözler Burada !

En Komiğinden Geyik Mesajlar Sözler Burada !

Geyik Sözler Geyik Mesajlar Arkadaşınıza şaka yapmak, gırgır geçmek ve biraz eğlenmek mi istiyorsunuz, o halde az sonra paylaşacağımız geyik mesajlar, tam da size göre :) Alın elinize telefonunuzu en geyik mesajlar listemizden en komik olanını seçin ve arkadaşınıza gönderin .. :D:D Arsızın yüzüne tükürmüşler,”Kapsama alanı dışındayım” demiş. İnsani dert, cep telefonunu kart oldurur. Bir...

Sayfayı Paylaş