gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Gezegen Bengü Gecelerde

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Gezegen' şarkısı dillerden düşmeyen popçu Bengü önceki akşam eğlence çıkışı farkında olmadan frikik verdi! Patlayan flaşlar Bengü'nün bluzunu transparanlaştırıp sutyeninin gözükmesine neden oldu.

Gezegen Bengü Gecelerde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. jübiter gezegeni

jübiter gezegeni

jübiter Rüyada bu gezegeni görmek, maliye bakanina ve yardimcisina isaret eder. Jüpiter gezegenim ayla beraber görülmesl. alimsahma. nz ka isaret eder. Yanar bir halde bulunan Jüpiter gezegeni, ayla beraber otursa, bu rüya nama za, oruca, ibadetlere ve hacca isaret eder. Bir baska rivayete görede: Rüyasinda Jüpiter gezegenini gören, gün geçtikçe çalisma gücünü kaybeder. Bir hastaliga yakalanir.
  2. bengü-gezegen

bengü-gezegen

Sanatçı Adı: Bengü Albüm Adı: Gezegen Çıkış Tarihi: 01/07/2008 Yapımcı Şirket: Uçüncügöz Müzik Albüm İçeriği 1. Gezegen Söz & Müzik: Serdar Ortaç 2. Doya Doya Tat Söz & Müzik: Aliço 3. Yalan Söz & Müzik: Adnan Fırat 4. Disco Yalan Söz & Müzik: Adnan Fırat 5. Ağız Alışkanlığı Söz & Müzik: Adnan Fırat 6. Telafi Söz & Müzik: Altan Çetin 7. Tek başına Söz & Müzik:...
  3. gezegen geyikleri

gezegen geyikleri

merkür: ya bi s. git ya popomu yaktın güneş: lan ip. sana bi koyarım çıkarsın sistemden dötün donar mars: kaç kere dedim bu iş olmaz bırak peşimi diye neptün: ya benim olursun ya kara deliğin dünya: bırakın kızı nen jüpiter: sen sen ufaklık gel bakim buraya uranüs: buyur abi bi mesele mi var jüpiter: güneş dingili tutuldu artık sistemin sefiri benim haraçları ben topluyorum bundan...
  4. Bengü--Hala

Bengü--Hala

Zaman olsaydı da sana doysaydım, Hiç geçmediki aşk, hiç bitmediki aşkım. Canımı alsaydın da yine kalsaydın, Hiç sevmedin mi aşkım? Hani uzun gecelerde bizden konuşurduk ya, Bitmez sanıyorduk ya, dünya ne güzel dünya. Sabır dedim ne güzel şey, tanrım beni de gördü, Düşler kuruyorduk ya, dünya ne güzel dünya. [Nakarat] Hâlâ yüreğim sana aç, hala buralar sessiz, Olmaz adamım olmaz, asla...
  5. Gezegen Falı

Gezegen Falı

gezegen falı gün ay yıl fal plüton resmi gezegenlerimiz plüton Arkadaşlar bu bölümde adınızı, doğum tarihinizi (gün ,ay , yıl) ve saatinizi yazıp aşağıdaki gezegenlerden birini (en çok etkilendiğiniz) seçip bana mesaj yollayın. Bakalım sizin için neler söyleyeceğim. Kendi gezegeninizi bilmiyorsanız onuda yazacağım. Moderatörün Tavsiyesi: Siz yinede kendi gezegeniniz dışında bir gezegen...

Sayfayı Paylaş