Gezegen Falı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatma Nur
27.04.1989
d.saati:sabah 05:00 civarı
neptün

Fatma Nur
27.04.1989
d.saati:sabah 05:00 civarı
neptün

Neptün herkesi etkileyecek kuvvete sahiptir. Neptün bir Astrolojik Vahşi Karttır. Geleneksel dinlerden esinleniyorsunuz ve bu esinlenme insanlık anlayışınıza yansıyor. Doğal olarak klasiksiniz Sen, manevi haberdar olmanın temelini oluşturan bir akımı olduğu zaman bir dönemde doğmuştun, galip geldin Öyle bir zamanda doğmuşsunuzki yaratıcılık o dönemde doğan bütün bebeklerin yaşamına yansımış. Çok özel bir dünyaya sahipsiniz ki o insanlar çok güzel sanat insanı olabiliyorlar.İsteklerinizi ve seçeneklerinizi açıklamaya gelince çok gerçekçi oluyorsunuz ve bu gerçekçilik size geleneksel bağlamada bir şey kazandırmıyor

asiye
25 05 1981
d. saatim sabah 7 civarındaydı
güneş

Yaşamınızdaki özgürlük ve kırılganlı sizin daha başarılı olmanızı engelleyen bir açık olarak gözüküyor. Riski ve macerayı çok seviyorsunuz. Kalbiniz herzaman onlar için çarpıyor. Klasik biri değilsiniz ve beklenmeyen şeyleri yapmaktan büyük zevk alıyorsunuz.
Sen, fikir taşırsın, ve planlarsın. Orada, senin ilgilerine hiçbir sınır yoktur. Sen, geleceği sonuçlandıracak olan şeylerde odaklanmak için özellikle sürülensin. Sen, yarının dünyasının bir yaratıcısı olmayı istersin.
Sen, saklanan gerçekler ile büyülenirsin. Sen, gerçeği açığa çıkarmayı seversin. Senin aklın, bilincin iç-çekirdeğini keşfetmek için sana izin vermek için yeteri kadar kuvvetlidir. Sen muhtemelen, esrarengiz ve gizli çekilirsin.

ESMA
18.12.1982
d. saatim : öğleden sonra 3,5-4 arasıymış
JÜPİTER

Sen, diğerleriyle derine duygusal teması arzularken, o, seni korkutur. Sen, hissedersin, korunmasızlıktan, her ikinizin duygusal yönden ve fiziksel olarak, engellediğinizi düşünürsün. Herşeyi olduğu gibi görmek istiyorsunuz. Hiç bir şeyin kısa açıklaması ile yetinmiyorsunuz. Bilgi ulaşmada korkusuzsunuz. Herşeyi anlamakta kozmik bir gücünüz var. Bilinmeyene karşı inanılmaz bir istek ve çözme güdüsüne sahipsiniz.
Sosyal bir insan olmanız sizi takım projelerinde çok başarılı kılıyor ve aranır yapıyor. Diğerleri ile çalışmayı seviyorsunuz ve bu sizin amaçlarınıza ulaşmanızı sağlıyor. Hatta bulunduğunuz grupta lider olmanıza bile gerek yok, yaptığınız bütün işlerde sonuçları görmek zorunda hissetmiyorsunuz kendinizi.

Çok teşekkürler, kesinlikle doğru ...çok ilginç, dediğin gibi hiçbir konuda kısa açıklama beni tatmin etmez.Öğrenmek istediğim ne varsa detaylarıyla bilmek isterim hep,karşımdaki geçiştirmeye çalışırsa yada beni aydınlatıcı cevap vermezse de, kurmaya başlarım,bütün olasıklarını en ince detayına kadar düşünürüm,bunu yapmak istemiyorum ama, elimde değil fazla detaycıyım maalesef...

Son düzenleme:
Sinem
11.02.1988
doğum saatim: öglen 11:00 civarı
etkilendiğim gezegen: satürn
şimdiden teşekkür ederim handanca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri