gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

gezegen geyikleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

merkür: ya bi s. git ya popomu yaktın güneş: lan ip. sana bi koyarım çıkarsın sistemden dötün donar

mars: kaç kere dedim bu iş olmaz bırak peşimi diye
    neptün: ya benim olursun ya kara deliğin
    dünya: bırakın kızı nen

jüpiter: sen sen ufaklık gel bakim buraya
    uranüs: buyur abi bi mesele mi var
    jüpiter: güneş dingili tutuldu artık sistemin sefiri benim haraçları ben topluyorum bundan sonra
    güneş: ehmmm bi durum mu var

pluton: lan tosbağa merküre venüse şapur supur bize yarabbi şükür donduk burada

venüs: ooo kimleri görüyoruz tatil yaramış abi kilo almışsın
    marduk: eyvallah koçum şöyle bir samanyolu turu attum geldim eee ne var ne yok sistemde
    venüs: marabanın hali perişan güneş her gün arkamdan kızgın demir batırıyor. jüpiter topu haraç kesiyor.dünya marsa sulanıyor.plüton zatürre oldu. dünyalı inekler röntgencilik yapıyor

Venüs:piştt yavru köpek Pluto soğukmu nan orası,Üşütme nan sıkı giyin çırcır olursunn
    Pluto:Nan dalga geçme tanrıca manrıca dinlemem çizeriim valla
    Güneş:Yakarım hepinizi gereksiz polemiğe girmeyin
    Pluto:Sıkıysa yakta görelim senin tehtitlerin anca dötünün dibindekilere söker

Dünya:naber kıs mars bi makas ver bakimm
    Mars:Sululuğa gerek yok dünya
    Dünya:Bütün suyum senin olsun anam

-uhuuuuu komşu bizde tuz bitmiş yemek yarım kaldı bi tutam tuz verebilcenmi bana
    -koş kızım mars teyzene tuz götür..
    -bana ne bana ne götürmem onun uydusu bana asılıyo..

-ay senin yüzeyine noldu olmuş oyle??
    -nolmuş?
    -bende onu diyorum işte nolmuş?
    -ulan ben senin. sen gaz veriyon dimi lan güneş bunlara. olm gün gölecek hepinizin üstüne gölgem düşecek.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gezegen geyikleri
    mars: kaç kere dedim bu iş olmaz bırak peşimi diye
    neptün: ya benim olursun ya kara deliğin
    dünya: bırakın kızı nen

tessekkürler cnm sabah sabah ii güldümm

gezegen geyikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gezegen avcısı

gezegen avcısı

Güneş Sistemi’nin dışındaki gezegenleri gözleyecek "Gezegen Avcısı" lakaplı uzay aracı yarın Kazakistan’ın Baykonur uzay üssünden fırlatılacak. Güneş Sistemi’nin dışında Dünya’ya benzeyen gezegenleri araştıracak ve keşfedecek ilk uzay aracı "Corot" Fransa liderliğindeki çok uluslu bir bilim ekibinin çalışması olacak. Soyuz füzesiyle uzaya gönderilecek Corot, kutup...
  2. geyik

geyik

Kadının geyik görmesi çok sevimli ve güzel evlada, Geyik ve yavrusu mala, borçtan kurtulmaya, bekar için evlenmeye, Başının geyik başı olduğunu görmek reis ve yöneticiliğe delalet eder.Geyik görmek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir....
  3. jübiter gezegeni

jübiter gezegeni

jübiter Rüyada bu gezegeni görmek, maliye bakanina ve yardimcisina isaret eder. Jüpiter gezegenim ayla beraber görülmesl. alimsahma. nz ka isaret eder. Yanar bir halde bulunan Jüpiter gezegeni, ayla beraber otursa, bu rüya nama za, oruca, ibadetlere ve hacca isaret eder. Bir baska rivayete görede: Rüyasinda Jüpiter gezegenini gören, gün geçtikçe çalisma gücünü kaybeder. Bir hastaliga yakalanir.
  4. bengü-gezegen

bengü-gezegen

Sanatçı Adı: Bengü Albüm Adı: Gezegen Çıkış Tarihi: 01/07/2008 Yapımcı Şirket: Uçüncügöz Müzik Albüm İçeriği 1. Gezegen Söz & Müzik: Serdar Ortaç 2. Doya Doya Tat Söz & Müzik: Aliço 3. Yalan Söz & Müzik: Adnan Fırat 4. Disco Yalan Söz & Müzik: Adnan Fırat 5. Ağız Alışkanlığı Söz & Müzik: Adnan Fırat 6. Telafi Söz & Müzik: Altan Çetin 7. Tek başına Söz & Müzik:...
  5. Gezegen Falı

Gezegen Falı

gezegen falı gün ay yıl fal plüton resmi gezegenlerimiz plüton Arkadaşlar bu bölümde adınızı, doğum tarihinizi (gün ,ay , yıl) ve saatinizi yazıp aşağıdaki gezegenlerden birini (en çok etkilendiğiniz) seçip bana mesaj yollayın. Bakalım sizin için neler söyleyeceğim. Kendi gezegeninizi bilmiyorsanız onuda yazacağım. Moderatörün Tavsiyesi: Siz yinede kendi gezegeniniz dışında bir gezegen...

Sayfayı Paylaş