gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

gezgenler dönerken çıkardıkları ses bakın

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gezgenler http://spacesounds.com/navigator/index.html

sayfa5 saniyede yükleniyor.gezgenlerin üzerine tıklayın dönerken çıkardıkları sesi dinleyin.başka bir gezegene tıklamak için sağ alt köşedeki BACK tuşuna basın.

gezgenler dönerken çıkardıkları ses bakın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şuna bakın..sesi açıp bakın:)

şuna bakın..sesi açıp bakın:)

dubdub sesi açın...süper.... :26: dipnot: korkunç değil:)
  2. Güneşler dönerken

Güneşler dönerken

Dilindeki özleyişlerin cemreleri düşüyor şiirlerime Göğümde bulut, ırmağımda su, toprağımda sevinçle Ruhundaki şarkılarla çoğul sevinçlere doluyorum ben Bütün acıların öğütüldüğü bir değirmende bile sevdayı gözler yorgun yürek Yaşamın gizli bahçelerinde tüm sancılar bir gülden alır can suyunu bebeğim Ak düşen saçlarımı okşarken, sür dudaklarını seni seven gönlüme Gözlerini aydınlığıma...
  3. Atatürk'ün Çıkardığı Gazeteler

Atatürk'ün Çıkardığı Gazeteler

Atatürk 'ün gazete çıkardığını biliyor musunuz? Atatürk, bugüne kadar Minber, İrade-i Milliye ve Hakimiyet-i Milliye olmak üzere üç gazete çıkarmıştır. Yaptıklarını ve yapacaklarını halka duyurarak kamuoyu oluşturmak isteyen Atatürk, Kurtuluş Savaşını başlattığı andan itibaren basından destek almış ve basının gücünü en etkili şekilde kullanmıştır.Mustafa Kemal Atatürk, yalnızca bir asker,...
  4. dünyamı döner güneşmi döner

dünyamı döner güneşmi döner

dünya kendi etrafında dönerse ne olur dünya güneşin etrafında dönerse ne olur Merhabalar Melekler Mekanı, Merak ediyorum araştırıph bildirebilirmisiniz lütfen. Acaba dünyamı döner güneşmi döner ?
  5. Ünlülerin Çıkardıkları Parfümler

Ünlülerin Çıkardıkları Parfümler

Bu sayfa; Ünlülerin Çıkardıkları Parfümler konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, parfüm yüzyıllardır kadınların en büyük tutkusu. Fransızların kötü kokuyu bastırmak için icat ettikleri parfüm bu gün dünyada çok önemli bir pazarı elinde bulunduruyor. Parfüm konusunda söz sahibi olan markaların çıkardıkları parfümler dudak uçuklatan fiyatlarla satılıyor. Bu pazarda yer almak...

Sayfayı Paylaş