gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Gezgin(İçimizdeki Güzellik)

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Hiç düşümeden paylaşabilmek.Hem kolay hem de bi o kadar zor... Bir gezgin dağ bayır gezerken bir akarsuyun içinde değerli bir taş bulur.Ertesi gün yolda bir adamla karşılaşır.Adam çok açtır.Gezgin torbasındaki yiyeceği karşılaştığı bu kişiyle paylaşır.Ama erzak çantasını açarken aç adamın gözü çantadaki değerli taşa ilişir.Gezginden bu değerli taşı kendisine vermesini ister.Gezgin hiç duraksamadan bu değerli taşı adama uzatır.Adam başına konan talih kuşundan memnun koşarak uzaklaşır ordan.Artık kendisine ömür boyu yetecek maddi güvenceye sahiptir.

Bir kaç gün sonra gezgin,arkasından koşarak kendisine yaklaşan adamı görür.Adam nefes nefese değerli taşı gezgine uzatır:'Senden ayrıldıktan sonra uzun uzun düşündüm.Bu taşın ne kadar değerli olduğunu biliyorum.Ama sana onu geri vermek,senden daha değerli bir şey almak istiyorum.Bu taşı bana rahatlıkla vermeni sağlayan o içindeki şey her ne ise ondan istiyorum.'

2. destina_

destina_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hiç düşünmeden paylaşabilmek.Hem kolay hem de bi o kadar zor... Ama dostluk paylaşmaktır zaten:)

Gezgin(İçimizdeki Güzellik) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gezgın

gezgın

Olup bitene ilgi duyan, duyduğu ile yetinmeyen ve her çeşit ilme ilgi duyan, yöneticilerin dün ve bugün yaptıklarına alaka gösteren kimseye delalet eder.
  2. Güzellik için için

Güzellik için için

patates kızartması Güzellik için bunu içmek gerikiyor dikkate alın meleklerim.:tik: Prof. Dr. Zeki Karagülle, özellikle çalışan kişilere, kahve ve çay yerine maden suyu içmeleri tavsiyesinde bulundu. Karagülle, ''Sabah işe başlayan bir kişi, içinden kabarcıklar çıkan bir bardak soğuk maden suyuyla güne daha dinç ve enerjik başlayabilir'' dedi. Maden suyunun cilde de çok faydalı olduğunu...
  3. Doğumdan sonra güzellik için

Doğumdan sonra güzellik için

doğum sonrası güzellik önerileri doğumdan sonra kilo verme Her kadın doğum sonrası eski haline dönmek ister ve belki de eskisinden daha da güzel olmak ister. Bir de bunu hayal gibi hisseder. Oysaki bu hayal değildir melek'lerim. biz bu yazımızda doğum sonrası güzellik için bilmeniz gerekenleri sıraladık sizler için :) Hamilelik döneminden itibaren bebe yağı ve badem yağı ile uygulanacak...
  4. Güzelliğinize Güzellik Katmak İçin Güzellik Uykusu ....

Güzelliğinize Güzellik Katmak İçin Güzellik Uykusu ....

Güzellik Uykusu Güzellik Uykusu Gerçek mi? Uykunun Faydaları Güzellik Uykusu Gerçek mi? Uzmanlar, cildin güzel ve sağlıklı kalması için, düzenli ve derin uykunun sihrinden faydalanmayı öneriyor.Ben uykuya bayılırım hele ki yattığım yer ferah ve rahat olursa değmeyin keyfime...Bakalım uykunun bize ve cildimize ne güzellikleri varmış bakalım görelim .... Biyolog-Kozmetolog Pervin...
  5. Güzellik İçin Balın Faydaları!

Güzellik İçin Balın Faydaları!

balın faydaları, güzellik için bal, balın yararları Sevgili melekler, güzellik uğruna yapmayacağımız yok gibi. Kozmetiklerden ziyade doğal ürünler güzellik ve bakım için öncelikli olarak tercih edilmeli. Aslında hepimizin evlerinde bulunan malzemelerle bakım yapmak mümkün. Bu bakımlarda en çok kullanılan ürünlerden biri de bal. Balın güzellik için önemli bir noktada olduğunu biliyoruz ama bu...

Sayfayı Paylaş