gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

gezmek

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kısa mesafeli gezinti yapmak içinde bulunduğu beklentilerden kurtulmaya ve bir şeye karar vermeye ya da yeni bir iş için enerji toplamaya delalet eder.

gezmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün Hayata Gözlerini Yumduğu Odayı Gezmek İsteyenler İçin

Atatürk'ün Hayata Gözlerini Yumduğu Odayı Gezmek İsteyenler İçin

atatürkün vefat ettiği şehir Meleklerim RAHMET ve SAYGI ile aniyorum Atamizi... Burda fazla söze gerek yok sanirim... Iyi gezmeler... Dolmabahçe Sarayı Sanal Tur Uygulaması buradan , Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada,Panoramik (360 Derece) Türkiye - İstanbul Fotoğrafları (QTVR) Sanal Tur Uygulamaları multi-medya grubunun, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 70'inci ölüm yıl...
  2. Başı Dik Gezmek Deyiminin Anlamı

Başı Dik Gezmek Deyiminin Anlamı

Başı Dik Gezmek Deyiminin Anlamı nedir lütfen bu deyimin anlamını yazın bana
  3. İstanbulu gezmek istiyorum nereleri tavsiye edersiniz ?

İstanbulu gezmek istiyorum nereleri tavsiye edersiniz ?

İstanbulda öğrenci olarak bulunuyorum ve burayı iyice gezmek istiyorum, bana nereleri tavsiye edersiniz gezmek için ?
  4. Cenabet gezmek günahmıdır?

Cenabet gezmek günahmıdır?

Cünüp gezmek,dolaşmak seni dinden çıkarmaz, kafir yapmaz. Fakat caiz değildir. Neden? Çünkü cünüpken namaz kılamazsın, birçok ibadetleri yapamazsın! Böylece cünüp durmak yani gusul abdesti almadan dolaşmak seni harama yöneltmiştir. Namazını aksatmıştır. Cenabet olmuşsan ve müslümansan en kısa zamanda gusül abdesti alman gerekir. Burada ölçü iki namaz arasındaki vakittir. Yani bu süre içinde...
  5. Gezmek için kiliseye gitmekte mahzur var mıdır?

Gezmek için kiliseye gitmekte mahzur var mıdır?

İbni Abidin hazretleri, (Kilisede şeytanlar toplanır) buyuruyor. (Redd-ül-muhtar) Bir ihtiyaç olmadan, şeytanların toplandığı yere gidilmez. Hele, oradaki âyinlere katılmak ve papazdan dua etmesini istemek, hiç caiz olmaz. Onların âyinlerini beğenmek ise küfür olur. Sual: Mısır’daki firavunların mezarlarını, merak edildiğinde, müze gezer gibi gidip gezmekte bir mahzur var mıdır? CEVAP...

Sayfayı Paylaş