gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

gıcık eden hazır cevaplar...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

kızları gıcık eden sözler [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]Mansiyon[/FONT] [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]Hava Yollarında yemek servisi zamanı. Hostes en öndeki adama kibarca gülümseyerek sordu:[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]- Yemek ister misiniz efendim?[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]Kendini lokantada zanneden yolcu servis masasına baktı:[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]- Seçeneklerim neler?[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]Hostes yine kibarca gülümseyerek seçenekleri sundu:[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]- Evet veya hayır.[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]***[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]3 üncü[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]Bir alışveriş merkezindeyiz. Yaşlı bir hanım tavuk reyonunda bir türlü istediği kadar büyük bir tavuk bulamayınca, onu izleyen reyon görevlisine söylendi:[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]- Bu tavukların daha büyük olmaları mümkün değil mi?[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]Görevli tonton teyzeye takılmadan edemedi:[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]- Mümkün değil teyze, onlar ölü.[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]2 nci[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]Kamyon sürücüsü 'dikkat, alçak köprü' ikaz levhasını fark ettiğinde iş işten çoktan geçmişti. Olanca hızıyla üst köprüye bindirdi ve orada sıkıştı kaldı. Arkasında kilometrelerce araç kuyruğu oluştuktan sonra trafik/kurtarma ekibi nihayet geldi. Kurtarıcı işine başlarken polis de gözleri sıkışmış kamyonda, sürücüye yaklaşarak söze girmiş olmak için sordu:[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]- Köprüye sıkıştınız, he?[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]Sürücü canı burnunda homurdandı:[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]- Yo, köprü taşıyordum, mazotum bitti.[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]1 inci[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]Trafik kuralı ihlali yapan kimsenin çıkmadığı uzun bir nöbetin sonunda polis nihayet aşırı hız yapan bir aracı durdurdu. Sürücü camı açtı. Ruhsat ve ehliyetini uzattı. Polis ceza makbuzunu cebinden çıkarırken keyifle gülümsedi.[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]- Sizi bütün gün bekledim.[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]Sürücü nasıl olsa cezamı öyle ya da böyle çekeceğim rahatlığıyla, iç çekerek cevap verdi.[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]- Anlıyorum memur bey. Elimden geldiği kadar hızlı gelmeye çalıştım ben de.[/FONT]
    [FONT=Geneva, Arial, Sans-serif]Polis, dakikalar süren gülmesi kesilmeyince adama eliyle git, git işareti yaptı ve adam cezadan kurtuldu.[/FONT]

gıcık eden hazır cevaplar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hazır e-kartlar

Hazır e-kartlar

hazır e kartlar hazır e kart melek kartları melek kartları seç kart hazırla
  2. bızı gıcık eden 15 sey

bızı gıcık eden 15 sey

- Bir şey tamir ederken elin tamamen yağlandığında burnun kaşınır. 2 - Yere düşürdüğün bir bozuk para veya bir küçük vida ulaşılması en zor yere yuvarlanır. 3 - İnsanların seni seyretme olasılığı düştüğün komik durum ile doğru orantılıdır. 4 - Yanlış numara çevirdiğinde çevrilen numara kesinlikle meşgul değildir. 5 - Patronuna lastiğin patladığı için geç kaldığını söylediğinde ertesi gün...
  3. Hazır Cevaplar

Hazır Cevaplar

Sokrat Ölüme mahkum edildiğinde, eşi: - Haksız yere öldürülüyorsun, diye ağlamaya başlayınca, Sokrat: - Ne yani, demiş. Birde haklı yere mi öldürülseydim! ------------- Dünya nimetlerine ehemmiyet vermeyen yaşayış ve felsefesiyle ünlü filozof Diyojen, bir gün çok dar bir sokakta zenginliğinden başka hiçbirşeyi olmayan kibirli bir adamla karşılaşır. İkisinden biri kenara çekilmedikçe...
  4. SERTAB ERENER'İ En Gıcık Eden Soru Hangisi

SERTAB ERENER'İ En Gıcık Eden Soru Hangisi

CNN TÜRK'TE YAYINLANAN 'KÜRŞAT BAŞAR'LA' PROGRAMINA ÖNCEKİ GÜN KONUK OLAN SERTAB ERENER, KENDİSİNİ EN GICIK EDEN SORUYU AÇIKLADI. Programda bütün artistlere, ressamlara ve müzisyenlere 'Niye böyle yaptın?', 'Niye müzik yapıyorsun?' gibi sorular sorulduğunu anlattı ve sonra da, 'Bunlar beni dünyanın en gıcık eden soruları' dedi.
  5. Hazır Cevap - Fıkralar Tadında..

Hazır Cevap - Fıkralar Tadında..

komik, yazılar, fıkralar, hazır cevap, sözler, nasıl olur, buradan bulabilirsiniz Bazı insanlar Hazırcevaptır. Hatta bunu çok profesyonel biçimde yaparlar. Şimdi bir kaç örnek vererek bir taraftanda eğleneceğiz.. Fıkra tadında bir konu sizlere hem gülelim hemde eğlenelim melişlerim. ÖLÜLER ÇİÇEK KOKLAMAZ Amerikalı iş adamı, bir Çinliye alay ederek sormuş: - Ölüleriniz, mezarlarına...

Sayfayı Paylaş