gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Gıcık espriler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

gıcık duvar yazıları gıcık espriler erkekleri eden nickler erkeklere nickler eden Hangi tene krem sürülmez? Antene

Trenler ne zaman üşürler?
    Haydutlar soyduğu zaman

Hangi piller patlar?
    Torpiller

Kirpiler nasıl oyun oynarlar?
    Çok dikkatli

Buzdolabına giren sineğe ne olur?
    Yazık olur

Domates nasıl kızarır?
    Yüzüne tokat atınca

Deniz niçin tuzlu olur?
    Balıklar kokmasın diye

İçini boşaltınca büyüyen şey nedir?
    Çukur

Erkekler hamaminda herkes beline pestemal baglarmis
    Adamin biri ise beline gazete kagidi dolamis. Neden?
    Cunku medya herseyi buyutuyormus..
    :D

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gıcık espriler
    Deniz niçin tuzlu olur?
    Balıklar kokmasın diye

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Buzdolabına giren sineğe ne olur?
    Yazık olur
    iyyy iyyy
    ellerine sağlık canım :D:D

4. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

tskleer :hhh: :hhh: cok güzel

5. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Hangi piller patlar?
    Torpiller :hhh:
    emeğine sağlık canım benim

Gıcık espriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eSPRiLeR

eSPRiLeR

Şansızlığa bak ! Elektriği Edison buldu ama faturalarını biz ödüyoruz. Sana birtane vururdum ama ! Dua et hayvanları koruma derneğindeyim. -Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi Yüksek Okul ? -Ali Paşa İlkokulu. -Hani Yüksekokuldu ? -Evet Yüksekokul ! Tam 6 katlı !! Yangın dolabını açmışlar ne olmuş ? Yang çok kızmış !!!!! Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ? -Saatinde Yel-Kovan var o...
  2. saçma espriler

saçma espriler

Abi beni niye anlamıyon, sende idrak yolları enfeksiyonu mu var? - Dün bir Amerikalı gördüm abi. Nassı İngilizce konuşuyo görecen. - Dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı. - Üniversite öğrencisinden okey, bilardo dersleri. - Sanık! Ayağa kalk! ve çocuklu kadınlara yer ver. - Kopye gelecek yeden kola esirgenmez. - Kumarı bırakacağıma bire on bahse girerim. - Bilmemek ayıp değil yeterki...
  3. Ayı Esprileri

Ayı Esprileri

Kusura bakma birader, seni birine benzettim. -Olabilir, babam çok gezermiş... ----------------------------------------------------------------------- Bir kazan varmış. Bu kazan çok iyi dans ediyormuş. Acaip oryantal yapıyormuş. Muhteşem kıvırıyormuş. Bu kazana ne denir? - İyi oynayan kazansın... ----------------------------------------------------------------------- Adım Thomas, bana...
  4. Espriler...

Espriler...

Milyonlarca sperm arasindan birinci gel. Bir de yasadigin su hayata bak! Tanrim! Kendim için bir sey istemiyorum. Yalnizca anneme parali ve güzel bir gelin nasip et Hakan Sükür sakatlaninca onu kim tasir? Hakan Tasiyan!! Kursunlar cok utangactir, adres sormazlar!! Bir zencinin koluna düsen kadin neder? Eyvah, Karakola düstüm! Tartmioyr abi bu terazi, kim sürdü üstüne...
  5. gIcIk PaTrOn

gIcIk PaTrOn

işçi : patron bugun izin verebilirmisin biraz işlerim varda... patron : Demek bir gün izin istiyorsun. Gel ne istediğine beraberce bir göz atalım. Bir yılda 365 gün var. Bir yılda 52 hafta olduğuna ve sen her hafta 2 gün izinli olduğuna göre geriye 261 gün kalıyor. Her gün 16 saati işyeri dışında geçirdiğine göre ki bu 170 gün ediyor, geriye 91 gün kalıyor. Her gün 30 dakika kahve...

Sayfayı Paylaş