gebe
  1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

giden sevgiliye

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

hak ettiğini buldun artık bensizsin :18:

Yağmurda kanatları ıslanmış bir serçe gibiydim sığınacak bir yer ararken çıktın karşıma ürkmüştüm hani kuşlar kanatları ıslanınca uçamazlar ya bende öyleydim uçamıyordum mahkumdun sana gelmeye bir şeyler çekiyordu beni sana adını koyamadığım bir histi bu güven vermiştin gözlerine bakınca hayatın bütün güzellikleri benimle oluyordu sen bambaşka diyarlardan biriydin gözlerin kötülük görmemiş sözlerin kötü söz söylememiş saftın sevgi doluydun rüyada gibiydim sevmeyi o kadar özlemle beklerken aşkı o kadar özlerken hatta aşk bir daha bana uğramaz derken sevdim seni ama… Ama sen gittin
    Şimdi her yer karanlık benim için sokaklar ıssız insanlar kötü korkuyorum dip köşe kaçar oldum hayattan anlamsız soluduğum nefes gözlerim eski gibi bakmıyor artık terkedilmişliğin verdiği acı kondu bakışlarıma sözlerim sustu ortada bir beden var ama ruhum da terk etti beni çünkü tüm benliğimle sevdim ben seni hayatımda bir parçaydın aşktın sen var olma nedeniydin ama gittin nedensiz sebepsiz gittin sen gittin ben bittim.
    Senden sonra sevemedim çabalım kendimle bir savaşa girdim ama her zamanki gibi kaybettim yıprandım artık sevebilir miyim bilmiyorum :18: bu kalp tamamen sana aitten başkasını sevebilir miyim ben senin gibi olabilir miyim senin gibi bir kalbe bir çok kişiyi sığdıra bilimiyim :18: kalp kırıp üzebilir miyim senin beni ağlattığın gibi bende başkalarını ağlatabilir miyim ya da sen benim gibi olabilir misin gerçekten aşkı tadabilir misin benim gibi yürekli olabilir misin.
    Gerçekler ne kadar acı olsa da biliyorum sen aslında bir hiçsin…
    Sevilmeyi
    Uğrunda gözyaşı akıtılmayı
    Benim kalbimde olmayı
    Hak ETMİYORSUN
    Hak ettiğini buldun artık bensizsin…

Son düzenleme: 24 Ocak 2011
    KeLeBeK's bunu beğendi.
  2. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Bebemmmmmmmmmm benimmmmmmmm çok güzel emeğine sağık peteğimmmm.Sen dünya'ya bir kere geliceksn ve seni haketmeyen bir insan için asla ağlamaya değmez balımm hep söylüyorum sen çok mutlu olucaksın balımmm yürekten inanıyorum.Koccamannn öptüm seni kujumm

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm benim seni görmek ne kadar güzelll seni çook özledim çook teş ederim sana :kiss:

4. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Kuzummm mersinde olduğum için pek girmiyorum internet'e.Perşembe günü konya'ya geçicem ALLAH nasip ederse.Bende seni özledm bebemmm benmmm

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    anladımm canımm benimmm dön bi an önce seni çook seviyorum ben :uhu:

giden sevgiliye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Giden Sevgiliye

Giden Sevgiliye

Kıyımların yaşandığı hayatımın uzun ve soğuk duvarlarında bir pencere açmak niyetimdin... Kimsesizliğimdeki insanım, sevdiğimdin... Şimdi aynı iklimlerde yaşayan iki çiçeğin farklı coğrafyalarda toprağı delişleriyiz. Acılarımızdan, sevdalarımızdan söz açarak tuttuk yüreklerimizi. Yüreklerimiz tutuldu görmezden geldik. Karanlık sonrası aydınlığım, gündüzlerimi ağartan SABAH GÜNEŞİMdin......
  2. Sevgİlİye

Sevgİlİye

sevgiliye sevgılıye resim resimler Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 800x600 dır. Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 976x960 dır. Bu resim dosyası...
  3. Sevgililer gününde ne giysem ?

Sevgililer gününde ne giysem ?

sevgililer gününde ne giysem Sevgililer Günü İçin Öneriler 14 Şubat Sevgililer günü için ne giyeceğinize karar veremediyseniz işte size mükemmel alternatifler ; Sexy Parıltı abiye Astarlı, göğüs pedli bu straples abiye ile göz kamaştırın. XS - S bedenlere uygundur. 71 cm uzunluğundadır ve iç göstermez. Dayanıklı kumaştan üretilmiştir. Göğüs kısmında şerit boyu taşları...
  4. giyim

giyim

dar kotun üstüne ne giyilir??? :)
  5. Sevgililer günü için şık kombinler

Sevgililer günü için şık kombinler

Sevgililer gününe sayılı günler kaldı.Sevgilinizle birlikte özel anları geçireceğiniz bu muhteşem günde her zamankinden daha şık olmalısınız.Romantik anlarınızı geçireceğiniz bu günde ne giyeceğinize karar veremediyseniz,sizler için araştırıp seçtiğimiz şık kombinlerden fikir edinebilirsiniz. Sevgilinize olan aşkınızı dışa vurmak için küçük detaylardan yararlanabilirsiniz. 2016 sevgililer...

Sayfayı Paylaş