gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Giden Sevgiliye

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kıyımların yaşandığı hayatımın uzun ve soğuk duvarlarında bir pencere açmak niyetimdin... Kimsesizliğimdeki insanım, sevdiğimdin...

Şimdi aynı iklimlerde yaşayan iki çiçeğin farklı coğrafyalarda toprağı delişleriyiz. Acılarımızdan, sevdalarımızdan söz açarak tuttuk yüreklerimizi. Yüreklerimiz tutuldu görmezden geldik.

Karanlık sonrası aydınlığım, gündüzlerimi ağartan SABAH GÜNEŞİMdin... Kimsesizliğimdeki insanım sevdiğimdin...!!!

Şimdi savruluşların ardında,son bir çırpınış yaşadığım. Hani ağlayacak omuz olmayışı, anlatılacak kelime bulunamayışı, pencereleri perdelerle örtme çabası geride kalan ve ölmek, direnmeden öylece düşmek yere.

Aylar, yıllar sonrasına gebe bir hasretmişsin oysa, şimdi anlıyorum yanarak, ağlayarak...

Yüzüne bakmalara utandığım kimsesizliğimdeki insanım, ala gülüm, sevdiğimdin...

Şimdi bir hasret yer buldu yüreğimde, bırakmaz beni. Senden arta kalan kalanlarda bulduğum; paylaşılan zamanların sancısı ve o şarkının bizim olan mısrası....

Yitik bir tebessümsün gözlerimde. Felaketlerde gebe bir zaman ve zaman geçmekte....

Kafamı kaldırıp pencereden aydınlık görmekten korkmaklar senden sonra..

Kimsesizliğimdeki insanım, ala gülüm, sevdiğimdin... aslında öylede kalmalıydın, yürek hasretle değil sevgiyle acımalıydı, ama söylenecek sözler dizildi de dile gelmez oldu

Kimsesizliğimdeki insanım, ala gülüm, sevdiğim seni özledim...!!!

Giden Sevgiliye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgiliye..

sevgiliye..

Ne kötüdür insanın aklı ile yüreğinin arasında kalması... Ne kötüdür insanın an kadar yakın Bir asır kadar uzak olması... Ne kötüdür bilirmisin insanın bildiğini anlatamaması... Ben deyip susması sen deyip ağlamaklı olması...
  2. giden sevgiliye

giden sevgiliye

hak ettiğini buldun artık bensizsin :18: Yağmurda kanatları ıslanmış bir serçe gibiydim sığınacak bir yer ararken çıktın karşıma ürkmüştüm hani kuşlar kanatları ıslanınca uçamazlar ya bende öyleydim uçamıyordum mahkumdun sana gelmeye bir şeyler çekiyordu beni sana adını koyamadığım bir histi bu güven vermiştin gözlerine bakınca hayatın bütün güzellikleri benimle oluyordu sen bambaşka...
  3. Sevgililer gününde ne giysem ?

Sevgililer gününde ne giysem ?

sevgililer gününde ne giysem Sevgililer Günü İçin Öneriler 14 Şubat Sevgililer günü için ne giyeceğinize karar veremediyseniz işte size mükemmel alternatifler ; Sexy Parıltı abiye Astarlı, göğüs pedli bu straples abiye ile göz kamaştırın. XS - S bedenlere uygundur. 71 cm uzunluğundadır ve iç göstermez. Dayanıklı kumaştan üretilmiştir. Göğüs kısmında şerit boyu taşları...
  4. giyim

giyim

dar kotun üstüne ne giyilir??? :)
  5. Sevgililer günü için şık kombinler

Sevgililer günü için şık kombinler

Sevgililer gününe sayılı günler kaldı.Sevgilinizle birlikte özel anları geçireceğiniz bu muhteşem günde her zamankinden daha şık olmalısınız.Romantik anlarınızı geçireceğiniz bu günde ne giyeceğinize karar veremediyseniz,sizler için araştırıp seçtiğimiz şık kombinlerden fikir edinebilirsiniz. Sevgilinize olan aşkınızı dışa vurmak için küçük detaylardan yararlanabilirsiniz. 2016 sevgililer...

Sayfayı Paylaş