gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

gidenin arkasından söylenecek nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gidenlere sözler gidenle ilgili sözler gidenler için gidene gidenin arkasından söylenecek Siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..
    ßu kadar kaLpsiz oLamazsın.. ama YanLış YoLdasın ...!

Gün gelir için yanar.. ELin Gider Mektuplara.. GüN GeliR ßeni AnarsıN GözüN DalaR UzaklarA..

Vurdun gittin insafsız hiçmi için yanmıyor ..! =(

=- O ArtıK BuZ KaLpLi =( Ne yapthıysam Erimedi ..-=

GitmedeN Şunu KaLbinE YaZ ÇiçeğiM.. -> Kimseyi Sevemem ArtıK..!

ßasiTLEr iftira EdeR ! / AcizLeR ŞikayeT EdeR.! / AsiLLEr De İdare EdeR..!

RüzgaR Aşkımı Kucağına ALsa DağLarı TepeLeri Aşsa SaçLarına ULaşsa..

CanıN ÇıksıN İnsafsıZ.. Beni VurduN ZamansıZ..!

KiM ßiLeßiLir AşkI AşktaN ÖLenE KadaR..(L)

gidenin arkasından söylenecek nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nickinizin arkasına arka font olarak renk eklemek

Nickinizin arkasına arka font olarak renk eklemek

renkli font renkli fontlar Nickinizin arkasına arka font olarak renk eklemek Kod 1: ·$4 ·$4,[email protected]# ҳ̸Ҳ̸ҳRaporSuz Deliҳ̸Ҳ̸ҳ·$2,8 RENK DEISTIRMEK ICIN SAYILARLA OYNAMAK YETERLIDIR not:msn plus qereklidir.
  2. Beni terk edip gidene

Beni terk edip gidene

terk edip gidende sen zalim terkedip gidene terk edip gidende sen terkedip giden de zalim Beni terk edip gittin sen adını zalim koydum hem geldin girdin hayatıma önce alt üst ettin hayatımı duygularımı parçaladın sonrada arkana bile bakmadan bir hoşça kal demeden gittin zalim sen de bittin artık sende gittin kalbim parçalandı zalim yıkıldım ben nelere vardım senle açlığa senle yokluğa sen le...
  3. Aşk, Arkasına Bakmadan Gidenin Yakasından Düşmektir.

Aşk, Arkasına Bakmadan Gidenin Yakasından Düşmektir.

Aşk, Arkasına Bakmadan Gidenin Yakasından Düşmektir. Gitmeseydin; dağılırdı kucağında uyuyan zaman dağılırdı tüm doğru bildiklerim. Seni soluyan geceler kadar karanlık olurdu sevişin. Senrüzgar olup saçlarıma değen… Senkeskin dillerim Senetle tırnak kadar gerçek Vegözlerin kadar oynak bir geçmişsin. Kimi kandırmanın peşindesin deniz yeşili bir yalana sırtını dayayıp takime dar olmanın...
  4. Gidenin Arkasından Ağlamayın !

Gidenin Arkasından Ağlamayın !

aşk, nedenleri, acısı, nasıl geçer, ne yapmak gerekir, eski aşkınızın arkasından ağlamamak içinn buyrun arkadaşlar.... Eski aşkınız için gözyaşı döküp kendinizi hırpalayacağınıza, ilerideki mutlu günlerinizin temelini atmaya çalışın. Uzun süren bir ilişkinin ardından yalnız kaldınız ve kendinizi yeni bir ilişki için yorgun hissediyorsunuz. Haklısınız; yeni birini bulmak, tanımak...

Sayfayı Paylaş