gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Gidersem...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Kimse kimseden gitmesin inşallah...

Ay mı süpürür yosunları
    Gözlerimden
    Yoksa
    Sen mi bu kadar anlamlıydın geçmişimden.
    Biliyorum gelecek yok.
    Şimdiki zamana dair söylenecekler de.

Sen
    En zorlu susuşlarım gibi
    Mânâlısın oysa.
    Konuşsam aşk ölür
    Sussam biz.
    Gidersem
    …..

Gidersem... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gidersen

Gidersen

Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım Canıma yapışmışken bu deli hasretin Ben sensiz, sevgisiz söyle yar nasıl edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım Üzersem, birgün kıyarsam Verdiğim sözden cayarsam Alsın bu canı Allahım, razıyım Aşkı sensiz yaşayamam, taşıyamam bu canı Son darbe...
  2. sen giderken......

sen giderken......

Sen giderken ben yüreğim ellerimde,gözümde yaşlar seni seyredeceğim. Ta ki karanlığın içinde kaybolana kadar. Sonra yavaş yavaş yürümeye başlayacağım. Attığım her adım beni senden biraz daha uzağa götürecek.. İki damla yaş akacak gözlerimden yüreğime..Her damlada seni çağıracağım.. Nereye gittiğimi bilmeden yürüyeceğim saatlerce. Ölümü düşüneceğim sonra Her şeye son vermeyi, ama aklıma...
  3. gidersen

gidersen

Bu can bu hayat düser gözümden Ben sana deli divane asigim bu deli hasretin Ben sensiz sevgisiz söyle yar nasil edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düser gözümden Üzersem birgün kiyarsam Verdigim sözden cayarsam Alsin bu cani Allahim raziyim Askim sensiz yasayamam tasiyamam bu cani

Sayfayı Paylaş