gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Gidersen bir daha gelme

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] paylasimciforum.com

2. Elif01

Elif01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gidersen bir daha gelme
    Güzel paylasim icin tesekkürler canim...

3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Gidersen bir daha gelme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gidersen bir daha gelme....

gidersen bir daha gelme....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ve Bİr Kadin Gİder

Ve Bİr Kadin Gİder

VE BİR KADIN GİDER Bir kadın kapıyı çarpıp usulca süzülüp gitti kara kapının ardına.kapı kapandı… kondurduğu hüzün kokulu veda öpücüğü asılı kaldı adamın dudaklarında. Bir de kapıyı çarpıp çıkışı,dar kolidorda. Bir kadın gitti… Durdu akan ırmaklar. bir kadın gitti.. soldu tüm çiçekler.tüm renkler siyaha çaldı. kadın,giderken yanında mı götürdü kırmızıyı,maviyi,yeşili? Kadın adama tomar tomar...
  3. Bir kadın giderse...

Bir kadın giderse...

Bir kadın giderse... KADINLAR gittiklerinde arkalarında daha büyük boşluklar bırakırlar. Onlar bir gün çekip gittiklerinde, peşlerinde "yetim-öksüz" kalan çok olur: Mutfaktaki dolap, perdeler, kavanozun içindeki eski düğmeler, özenle saklanmış küçülmüş giysiler, dolap diplerindeki kurdeleler... Sabah karanlığında mutfaktan gelen tıkırtılar susar, yetim kalmıştır tabaklar....
  4. Bir kadın nasıl gider?

Bir kadın nasıl gider?

Bir Kadın Nasıl Gider? Bir kadın ne zaman gider? Hiç düşündünüz mü, bir kadının gidişi neden bir erkeğin gidişi kadar gürültülü olmaz? Kavgasız, sessiz ve anlamsızca gider kadın. Bir Kadın Nasıl Gider? İlişkide erkekler sıkıldıklarını belli ederler. Bu iş yürümeyecek düşüncesini, gözünüze sokarlar. Önce gereksiz kavgalar başlar. “Sen zaten hep böylesin” cümleleri yerleşir diyaloglara,...
  5. öyle bir giderim ki...

öyle bir giderim ki...

öyle bir giderim ki Öyle bir giderim ki; kaybedeceğim hiçbir şey olmaz! __ Ben yaşadıklarımın hiçbirini unutmam. Ama evet! Yeri gelir susarım. Canımı çok yakan şeyler olur am...a yinede susarım, tükenirim. Buna izin de veririm aslında. Salaklığımdan mı? Hayır! Ben kimseye ''GİT'' de demem, diyemem. O kişi vazgeçilmez olduğundan mı? Hayır. Ona o kadar şeye rağmen, o kadar değer veririm...

Sayfayı Paylaş